Istanbul Medipol University

Istanbul Medipol University

Istanbul Medipol University

Введення

У всій історії сучасного суспільства поняття університету розумілося як колиска знань, місце мудрості та майстерня людства. Однак лише застосування справжньої мудрості до набутих знань і моделей рішень могло забезпечити щастя та майбутнє людей. Тому мета співробітників Istanbul Medipol University – «прокласти шлях» до здобуття мудрості для всіх студентів.

Щоб досягти цього, IMU адаптував інноваційну модель навчання та викладання та створив справжнє «суспільство знань» успішних академіків. Кожен член нашого факультету прагне навчати своїх студентів відповідно до реальних умов і допомагати їм набути інформації та навичок, які їм знадобляться для блискучої кар’єри для світлого майбутнього. У навчальному процесі широко використовуються інформаційні технології. Полегшений доступ студентів до мультимедійних бібліотек, а також навчання в мультиплексних та комп’ютерних аудиторіях з найсучаснішим обладнанням підвищують якість освіти та наукових досліджень.

Одним із ключових завдань університету є підвищення мобільності студентів у розвитку «інтегрованої» освітньої моделі. Крім того, завдяки створенню програм електронного навчання та забезпеченню освіти без бар’єрів для всіх, МІУ матиме значний вплив на розвиток регіону. Такий підхід є важливим для університету, який приймає студентів з усього світу та поважає різноманітність.

Коли ми готуємо наших студентів до життя лідерства та служіння, ми знаємо, що вони будуть визначати найближче та віддалене майбутнє.

ректора

Місія

Завдяки освіті, яку вона дає, і відмінності, які вона створює, Istanbul Medipol University використовує принцип формування людей, які здобули постійну високу кваліфікацію, які зосереджені на виробництві науки та технологій і можуть реагувати на потреби суспільства, що постійно змінюються і це несе відповідальність за внесок у наукові знання, а також у добробут суспільства.

Бачення

Бути провідним університетом, який буде давати напрямки для науки та суспільства з сильною організаційною культурою, духом підприємництва та стабільним динамізмом.

Особливості кампусу

Комплекс лікарень Medipol Mega

Крім університетської лікарні, Medipol Mega Hospitals Complex, який є найбільшою приватною медичною інвестицією в Туреччині, є медичним комплексом, який складається з чотирьох окремих філій.

Він також вирізняється як лікарня з найбільшою кількістю філій у Туреччині, включаючи лікарню загального навчання, онкологію, кардіоторакальну хірургію та стоматологічну лікарню. У цій лікарні проходять навчання не лише студенти кафедр медичної стоматології, фізіотерапії та реабілітації, дитячого садка, менеджменту охорони здоров’я за програмами бакалаврату, а й студенти професійно-технічного училища охорони здоров’я, який має декілька спеціальностей. Крім того, навчання за спеціальністю «Медицина» проходить у надзвичайно добре обладнаних клініках нашої лікарні.

Кампус Халіч

Кампус Халіч (Золотий Ріг) розташований на півострові неподалік від Галіч, який є однією з найстаріших частин Стамбула і де міст Ункапані зустрічається з землею. На території кампусу знаходиться Коледж медико-санітарних та професійно-технічних училищ. У кампусі також є кілька закладів.

Кампус Кавачик

По обидва боки від TEM (Транєвропейської автомагістралі), що з’єднує Азію та Європу, лежать північний та південний кампуси Каваджика.

Північний кампус

На Північному кампусі розташовані адміністративний ректорат, мовна школа та професійно-технічні училища. Кампус також охоплює ряд об’єктів, включаючи спортивний центр, ресторани, гуртожиток, бібліотеку, навчальні зали, їдальні, лабораторії, автостоянки, медичний центр, консультаційну службу та науково-дослідний центр REMER.

Південний кампус

Південний кампус охоплює медичну школу, Міжнародну школу медицини, школу стоматології, школу фармації, бізнес-школу Medipol, школу інженерії та природничих наук, школу права, школу освіти, школу комунікацій, школу образотворчих мистецтв, дизайн та архітектури, Школа наук про здоров'я, Школа гуманітарних і соціальних наук, Коледж наук про здоров'я, професійно-технічні училища, Вища школа судових експертиз, Вища школа інженерних і природничих наук, Вища школа наук про здоров'я та Вища школа соціальних наук. Крім того, кампус охоплює ряд об’єктів, зокрема конференц-зали, культурно-мистецькі споруди, бібліотеку, їдальні, торговий центр, перукарню, кав’ярні, гуртожитки, ресторани, дослідницькі центри, лабораторії тощо.

  Прийом

  Як я можу подати документи до вашого університету?

  Вимоги до вступу:

  • Заповнена анкета.
  • Нотаріально завірений переклад атестата про закінчення середньої школи від посольства або консульства Туреччини в країні кандидата.
  • Нотаріально завірений переклад довідки про стенограму з посольства або консульства Туреччини в країні кандидата.
  • Оригінальна копія звіту про результати тестування, затвердженого посольством або консульством Туреччини в країні кандидата. Приклад: SAT DI: 7226.
  • Сертифікат про закінчення середньої школи, який показує, що сертифікат еквівалентний дипломам про середню освіту, виданим у Туреччині в посольстві або консульстві Туреччини в країні проживання кандидата.
  • Копія сторінки паспорта з особистими даними, затверджена турецьким посольством або консульством у рідній країні кандидата.
  • Студентська віза, отримана в турецькому посольстві.
  • Кандидати, які вступають на факультет медицини та стоматології, повинні підтвердити рівень володіння англійською мовою. Наприклад, TOEFL DI: 3619.
  • Сертифікат про знання турецької мови від IMU Turkish Proficiency Exam або TOMER.
  • Карту постійного проживання подати до відділу студентських справ ІДУ протягом місяця після зарахування.
  • Чотири фотографії на паспорт.
  • Банківська квитанція про оплату (повної або часткової) вартості навчання.
  • Документ, що підтверджує фінансову підтримку заявника під час навчання.
  • Інформаційна форма студента (заповнюється під час реєстрації).

  Візові вимоги

  Як подати заяву на дозвіл на проживання?

  Ви можете заповнити форму онлайн, а потім вам потрібно доставити документи особисто. Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку href="https://e-ikamet.goc.gov.tr/

  Стипендії та фінансування

  Ми маємо можливість отримати стипендію до 50%. Детальну інформацію ви можете отримати під час реєстрації.

  Рейтинги

  Istanbul Medipol University у Всесвітньому рейтингу університетів

  Istanbul Medipol University підтверджує свою якісну освіту та дослідження своїм успішним місцем у рейтингах найавторитетніших світових рейтингових агентств вищої освіти.

  Medipol, який покращив свою якість завдяки виконанню процесів акредитації в 2019 році, потрапив у рейтинги багатьох університетів, таких як Times Higher Education (THE), University Ranking by Academic Performance (URAP), Scimago, Round University Ranking (RUR), Webometrics та U-Багаторанговий.

  THE World's Young University Rankings: Times Higher Education — це лондонська рейтингова агенція, яка рейтингує університети за певними ключовими показниками ефективності, такими як вплив досліджень, цитування, міжнародне враження та освітнє середовище. Istanbul Medipol University потрапив у рейтинг 1001+ у Всесвітньому рейтингу університетів, де оцінювали понад 25 тисяч університетів. Medipol також посів 401+ місце в рейтингу THE World's Young University Rankings, 401+ в рейтингу THE Asia University Ranking, 501+ в рейтингу THE Emerging Economies University Ranking і 601+ в рейтингу THE Ranking за предметом: клінічні, доклінічні та здоров’я.

  Світовий рейтинг університетів

  Рейтинг за предметом: клінічний, доклінічний та здоров'я

  Рейтинг університетів з економікою, що розвивається

  Рейтинг університетів Азії

  THE Impact Rating Світовий рейтинг університетів

  Рейтинг університетів URAP (рейтинг університетів за академічною успішністю): Medipol зайняв 65 місце з 166 університетів і 12 з 57 приватних університетів Туреччини в рейтингу 2019-2020. У Всесвітньому рейтингу університетів URAP Medipol зайняв 2104 місце з 2500 університетів.

  RUR (Round University Ranking): Medipol склав рейтинг 768 з 829 університетів, які були відібрані з 1100 університетів за певними критеріями.

  Рейтинг університету Scimago: Medipol займає 734 місце з 3471 університетів (світ) і 20 зі 112 університетів (Туреччина) у рейтингу 2020 року.

  Рейтинг університетів Webometrics: Medipol займає 2570 місце (світ) і 65 місце (Туреччина) за версією Webometrics, яка ранжує 28 тисяч університетів з усього світу в групах світу та країн.

  U-Multirank: U-Multirank надає дані для закладів і деяких програм з 2017 року. Ми маємо можливість порівнювати наш університет з іншими університетами світу, в рамках інститутів і певних програм.

  Розташування

  • Istanbul

   Haliç Campus Cibali, Atatürk Blv. 25, Fatih/İstanbul, Turkey, 34083, Istanbul

   • Istanbul

    Kavacık Campus Kavacık, Beykoz/İstanbul, Turkey, 34810, Istanbul

    • Istanbul

     Medipol Mega Hospitals Complex Tem Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1Bağcılar, İstanbul, Turkey, 34214, Istanbul

     Запитання