Keystone logo
ISPED

ISPED

ISPED

Введення

Про ISPED

Американський інститут Південної досліджень і розробок - ISPED є бразильська компанія, зі штаб-квартирою в Сан-Паулу / SP представлені в декількох містах країни в рамках партнерських відносин з підготовчих курсів і інших компаній в секторі освіти.

Установа прагне більш гнучкий доступ до освітніх і професійним досвідом в інших країнах, а також підтримку з боку першого контакту до видачі і перевірки пера.

Трансформаторна студентів в кваліфікованих фахівців в нашій країні є головним завданням ISPED, яка прагне бути в курсі про світовий ринок, особливо за рахунок нових можливостей, які надають інститути Південної Америки.

Пропоновані курси спрямовані на задоволення потреб країн походження, бразильських стандартів і особливо очікування наших студентів.

МІСІЯ

Пропозиція культури і професійного розвитку, а також міжнародний досвід, надану відомими установами.

VISION

Збільшення пропозиції курсів і повинні бути визнані в якості сучасного і глобалізованому компанії в світі.

ЗНАЧЕННЯ

Чесність, Повага та можливості на ринку праці, а також тих, хто приходить до нас з метою вдосконалення та інноваційного досвіду; Відповідальна і стійке активне паралельно з міжнародним договором, який має економічне зростання в якості основної мети; Інноваційний менеджмент з відкритими для нових членів і певних професійних і певних цілей; Амбіційний і Компанія обслуговує студентів, партнерів і застрахована, так що всі вони мають зростання як мета повинна бути досягнута; Кредитні відносини між професіоналами як необхідною передумовою для створення мереж і випереджальний розвиток нашої країни.

Про Автономного університету Асунсьйона

UAA - Автономного університету Асунсьйон виникла в 1978 році шляхом створення Школи ділового адміністрування (ESAE), з початковою метою підготовки людських ресурсів для існуючих підприємств в Парагваї.

З плином часу і завдяки образу серйозності і попиту, переданого UAA для отримання якісної освіти та доступною для населення, ESAE розширила свою фізичну і академічну інфраструктуру, збільшуючи її пропонують курси в інших областях, таких як в області соціальних наук, права, гуманітарних наук, політики, охорони здоров'я та технологій.

З року 1991 року Банк через декрет № 11615 Міністерства своєї країни освіти був перетворений в університет, подальше розширення списку існуючих курсів також надаватиме своїм студентам післявузівську Лато Sensu курси і в буквальному сенсі слова.

В даний час UAA має більше 125 угод по всьому світу, є єдиною країною визнана в США по ACBSP - Рада з акредитації бізнес-шкіл і програм. Крім цього визнання UAA також має великий міжнародний авторитет, зважаючи в 2015 році за QS TOP УНІВЕРСИТЕТАХ один з топ-3 університетів Парагваю і що входять до переліку найбільш підходящий в Латинській Америці.

Щоб виконати всю цю відповідальність, місія UAA є продовжувати пропонувати якісні послуги, адекватні фізичні ресурси прямо університетської освіти і спеціалізованих людських ресурсів в їх відповідної діяльності, зберігаючи тим самим своє визнання найкращої освітньої інфраструктури Парагваю.

Про університет Морон

UM є приватним закладом, який з 1960 року присвячений викладанню в академічній сфері. В даний час вона має 26000 квадратних метрів освітньої інфраструктури, 6000 м² для лабораторій і сучасних ваших бібліотечних об'єктів.

Для їх класи пройшли більше 50000 випускників одного з 10 існуючих факультетів, в тому числі медичний факультет.

Фахівці, що працюють в установі ретельно відбираються відповідно до їх запису і досвідом доріжки, так що якісну освіту і повагу превалювати над усіма існуючими кар'єри в університеті.

Університет виділяється велику картину, яка залишається в його поточному управлінні. Установа з широким розмаїттям і дисциплінарним справжнього демократичного духу, який характеризується в рамках іншої концепції від інших приватних університетів в Аргентині, яка забезпечує сучасний вигляд відповідно до потреб і вимог їх громади і суспільства, а також його розширення в міжнародній освітній арені.

школа Медицини

Її цілі орієнтовані на професійну підготовку в галузі науки і мистецтва медицини, яка спрямована на розуміння структури людської істоти, зміцнення здоров'я, профілактики і лікування захворювань.

Школа медицини використовує для кончини своєї мети, солідний науковий, технічний і гуманістична, з наявністю основних дослідників, висококваліфікованих викладачів і лабораторії, оснащені за останнім словом техніки в світі.

Установа вважається одним з кращих медичних університетів світу, в якості віце-канцлера, д-р Домінго Лиотта, визнаний у всьому світі як творець штучного серця. Крім того, важливо відзначити, що А має найвищий рівень дозволів на проживання випробувань в Аргентині, з номерами вище, ніж 70% своїх випускників.

В даний час ONE відповідає за здоров'я чотирьох мільйонів жителів, шляхом відвідування, зроблені його учнями, тому, установа з найбільшою соціальної відповідальності держави щодо суспільної охорони здоров'я.

За допомогою цих коштів, забезпечує заохочення майбутніх лікарів та інших фахівців, щоб придбати і побудувати знання для зміцнення теоретичних основ, необхідних для практики медицини і авторитетного духу дослідження.

Про Національний університет Кордови

UNC - Національний університет Кордови почав свою кар'єру в Аргентині в середині сімнадцятого століття, коли почала свою діяльність під назвою Colegio Максімо, де його учні, які в більшості були релігійними місто Кордова, отриманої філософії і теології класів ,

Саме через народження UNC, що Аргентина розпочала свою історію в галузі освіти. Завдяки цій установі, яке більше 400 років надає свої послуги в галузі освіти, все місто Кордова може розвиватися і бачити, з цієї фінансової інституції, випускники свою чергу президенти.

В даний час UNC є найстарішим установою Аргентини і шлях понад 110 тисяч студентів з різних місць через 250 студентів і випускників програм, пропонованих і визнаних у всьому світі. Щорічно понад 1500 науково-дослідних проектів, пов'язаних безпосередньо з нею, а також 13 коледжів, 100 науково-дослідних центрів, 25 бібліотек та 16 музеїв.

юридичний факультет

Факультет права і соціальних наук, UNC є найстарішою частини міста, поруч з першою будівлею університету, Національний коледж Монсерат, а також інших будівель того часу.

Розташування

  • São Paulo

    Rua Madre de Deus, 499 – 1°andar Mooca – São Paulo/SP – CEP 03119-000, , São Paulo

Запитання