© Carrianna Field
ISMET - Formación en salud y terapias naturales

ISMET - Formación en salud y terapias naturales

ISMET - Formación en salud y terapias naturales

Введення

«Якщо ви хочете сектора охорони здоров'я, надання допомоги людям для профілактики і лікування захворювань, дослідження або будь-якої діяльності, пов'язаної з природної терапії, ви повинні навчити вас в школі, яка пропонує міцну основу для свого професійного майбутнього.»

Історія

Ісмет(Вищий інститут народної медицини) був заснований в 1992 році, рука Хосе Луїс Бадрі і відкрив декан факультету традиційної китайської медицини в Пекіні. Ісмет народився з метою надання навчання в природних методах лікування, так що студенти можуть стати кращими професіоналами в області ми вчимо натуропат і гомеопатію, MedicinaTradicional Китай і голковколювання, технічні керівництва, остеопатії, оздоровчі та природну естетику, коучинг і здоров'я , особистісний ріст і енергія Терапія. З тих пір, на сьогоднішній день, Ісмет продовжує розвиватися і розширювати свою пропозицію, на додаток до включення повсякденний досвід, накопичений за ці роки, як випускників, магістрів і безперервного навчання і клінічної практики для нових студентів.

Понад двадцять років досвіду, які пройшли велику кількість студентів і більше тисяч студентів в активному позаду нас. Паралельно зі створенням школи також почав центр терапії, з подвійною метою сприяння досліджувати реалізацію методів, що вивчаються і служать важливим доповненням в навчанні своїх студентів.

Ісмет в даний час співпрацює з UCC-UVic (Центральний університет Каталонії - Університет Вік) центру та UCAM (Католицький університет Сан-Антоніо Мурсія).

школа

Чому вчитися у нас

 • Ми маємо гнучкий графік і навчальні методики (в людині або онлайн), щоб пристосуватися до вашої роботи і сімейного життя.
 • Випускниця програми були розроблені і на основі навчальних посібників IES (Institut d'Estudis Здоров'я - Департамент охорони здоров'я Женералітата Каталонії).
 • Ми пропонуємо вам навчальну команду з більш ніж 100 професіоналів , які поєднують викладання з їх клінічної практикою
 • Щороку ми провели близько 250 семінарів і випадок, будь то вступна або спеціалізації
 • Ми забезпечуємо професійний розвиток через клінічну практику з реальними пацієнтами і практикою в спортивних заходах. Щороку близько 18 000 відвідувань зроблені
 • Угоди з національними і міжнародними університетами , щоб отримати університетські ступеня себе в галузі природничих методів лікування
 • Через ринок праці щороку понад 200 робочих місць отвори рухатися ... дивитися на Instagram, ми розміщуємо їх там!
 • ISMETalumni, асоціація випускників Ісмет, пропонує знижки та спеціальні ціни на різні ексклюзивні послуги для колишніх студентів Ісмет ... абсолютно безкоштовно обслуговування
 • Ми є єдиним центром в районі, розташованому в будівлі більш 2000м2 в лівому Ешампле.

Нарешті, Спільнота Ісмет пропонує безкоштовні лекції та майстер-класи, екскурсію, безперервна освіта, інформаційну індустрію і інші позакласні заходи.

школа

режим онлайн

«Цей режим дозволяє вивчати навчальні програми, без розкладу і без зміщення"

Основні особливості режиму онлайн:

 • Дидактичний матеріал , представлений по главам і темам доповнюється матеріальної оцінки: вправи, завдання, іспити, оцінний і авто - оціночні випробування, форуми працюють. Все це, щоб забезпечити викладання і навчання динаміку, що полегшує розуміння і сприяє навчанню.
 • Персоналізовані уроки вчителів , що спеціалізуються в цій області, які сприяють навчанню і направляти студентів. Інтерактивний кампус співтовариство заохочує спілкування між викладачами та студентами і дозволяє еволюцію студента відповідно до їх можливостями.
 • Сприяє участь студентів. Студент знаходиться в постійному контакті зі своїми однокласниками і вчителем. Крім того, безперервна оцінка (форуми, дискусії, групові вправи, е) сприяє мотивації до навчання. Всі однокласники і викладачі беруть участь у навчанні (питання обміну, ідеї і пояснення), і, таким чином, виробляє «годувати назад» ефект з обох сторін.
 • Це є більш гнучким , тому що НЕ немає розкладу або обмежений час. Студент вибирає, коли вчитися і як довго. Це дозволяє адаптувати курс до кожної конкретної потреби.
 • Campus факультет залишається активним з вересня до липня. В серпні місяці студент все ще має доступ до Campus, щоб розглянути уроки або наздогнати з питань, які виходять пізно.
 • Безперервна оцінка. Студент оцінюється з урахуванням їх еволюційного процесу на протязі всього курсу. Таким чином, так як курс починається до дати закінчення, вона буде оцінюватися за допомогою різних процесів: вправи, тести, іспити, робота, участь в форумах і т.д., і сума всіх цих тестів призведе до остаточної позначки звичайно. Результати для студентів вивчаються академічною комісією для подальшої перевірки.
 • Моніторинг навчання. Інтернет система навчання Ісмет, дозволяє студентам перевірити свій прогрес протягом усього їхнього навчального процесу. У цьому сенсі, учень повністю усвідомлює, в будь-який час поточного академічного статусу, і, отже, може адаптувати свій рівень навчання до потреб кожного моменту. Для того, щоб подолати ці матеріали не зроблені (в даний час на розгляд і регулюється адміністрацією) очні іспити.

технічні вимоги:

 • Браузер, який може відтворювати флеш-вміст
 • Дозвіл екрану Мінімум 1024 × 768
 • підключення до Інтернету і швидкість рекомендується 20MBs
 • Рекомендується веб-браузер Mozilla Firefox. Android планшет, якщо веб-браузер Dolphin. У разі, якщо Ipad, веб-браузер Puffin
 • Плагін Flash Player 6, по крайней мере. Рекомендується покласти його красиво оновлений
 • Бажано мати базові навички роботи з комп'ютером на рівні користувача.

Адресовано

Віртуальний кампус Ісмет народився для всіх тих людей, які, на роботу, особисті або навіть географічні причини місце, де вони можуть регулярно відвідувати для занять.

Даний тренінг спрямований на людей, так без попереднього досвіду, які хочуть тренуватися в перший раз в цих областях, як професіонали, які хочуть доповнити своє навчання або перероблено в цьому знанні, будь то терапевти, які спеціалізуються в цих областях або іншому додатковому (chiromasseurs, голкотерапевти і т.д.), а також медичні працівники хочуть, щоб доповнити свою підготовку в цій області (лікарі, психологи, фізіотерапевти, ЗБОРИ, і т.д.).

Цілі

Основна мета наших досліджень в Інтернеті, щоб забезпечити всебічну підготовку в галузі природничих методів лікування, так що студенти можуть отримати знання, необхідні для практики цієї професії. Таким чином, студент навчиться виконувати функції практичних природних методів лікування і буде навчати з необхідним досвідом для лікування з природними методами.

Вчителі та матеріали

З метою забезпечення надійного освіти і якості, ми маємо портфель спеціалізованих вчителів в різних областях. Таким чином, виконуючи свій внесок знань, викладачі мають великий професійний досвід, який неминуче збагачує якість онлайнових курсів далі. Крім того, вчителі були навчені запропонувати динамічний і поточне навчання, відповідне цього типу навчання і координуються системою планування освіти.

Студент має консультант / а для кожного курсу, який буде супроводжувати його еволюцію протягом всього курсу. З іншого боку, є фігура координатора по лінії, основною функцією якого є координація взаємодії студента-педагога, оцінити педагогічні процеси і забезпечувати і заохочувати культуру campus.El навчально-методичних матеріалів, необхідних для проведення курсів, вона представлена ​​через інтернет-кампус. Академічна програма була створена фахівцями в цій галузі.

самовідданість

Кампус система навчання Ісмет онлайн пропонує велику гнучкість щодо розкладу занять. Так що дозволяє підключати до кампусу кожен раз, коли ви хочете, і годин, які ви хочете, до тих пір, як ви йдете охоплює цілі, поставлені викладачем предмета.

На початку курсу, вчитель планує зміст його, так що студент буде знати з самого початку, коли і які теми будуть вивчати щотижня. Співвідношення між кредитами і самовідданість годин 1 кредит = 10 годин використання. Загальна кількість кредитів (годин використання) відноситься до часу, проведеного здійснення діяльності та оцінок, а не на часі з'єднання.

завірений

Після завершення курсу / с монографію / с реєстрації і один раз пройшли випробування з оцінки та бути в курсі оплати, диплом сертифікат буде доставлений Досліджуваний район. Цей сертифікат студент дані, кількість годин (кредити) курси приймаються, дата і номер свідоцтва про реєстрацію diploma.El докладних онлайн-курсах запечатаного документа і зареєстровані в школі. Він відправляється по електронній пошті, наданої в університетському містечку в захищеному форматі PDF, так що можна маніпулювати, відповідно до законодавства, яке діє в Іспанії за достовірності цифрових документів.

Перспективи кар'єрного росту

Кабінет або приватні консультації та практичні натуристів Критерій, Criterion зручні та практичні гомеопатичної терапії традиційний китайський. Співпраця: медичні центри і терапії, салони краси, спа-центри, спа-центри та міські лазні, магазини здорової їжі, тренажерні зали або центри deportivos.Se, безсумнівно, є професією з високим соціальним попитом і, отже, з великим майбутнім ,

Міжнародний

Хочете вчитися з-за меж Іспанії? Ви можете отримати доступ до онлайн-навчання з будь-якої країни світу і часу, що вам підходить, класи мають дату початку та дату закінчення, щоб слідувати, щоб зберегти належний темп, ви можете отримати доступ до раз, як вам подобається протягом цього періоду час не обмежений до тих пір, як ви можете залишитися в університетському містечку, таким чином, ви можете побачити, зміцнити уроки вам потрібно більше часу.

Розташування

 • Barcelona

  Carrer de Floridablanca, 18-20 , 08015, Barcelona

 • Spain Online

  Spain Online, Іспанія

  Запитання