ISM University of Management and Economics

ISM University of Management and Economics

ISM University of Management and Economics

Введення

Якість та інтернаціональність

З початку своєї діяльності в 1999 році ISM University of Management and Economics з самого початку мав одну мету - запропонувати інноваційні, якісні дослідження та навчання в галузі менеджменту та економіки для творчих, амбітних молодих людей і вже досвідчених бізнес-менеджерів. Визнання клієнтами (студентами, підприємствами та випускниками), міжнародне визнання та стабільність. Якість та інтернаціональність стали найважливішими пріоритетами діяльності університету. Ця мета була оцінена міжнародною акредитацією якості (IQA), наданою ISM у 2006 році Асоціацією розвитку менеджменту Центральної та Східної Європи (CEEMAN), таким чином засвідчуючи, що ISM належить до університетів, які пропонують найпередовіші бізнес-дослідження в регіоні.

207772_StudiesthatwillgetYoufar.png

Обмін знаннями та досвідом для сучасного бізнесу

Навчальні програми ISM вдало поєднують теоретичні та практичні знання. Багато вчених, які тут працюють, є визнаними практиками. Таким чином, вони добре знають проблеми, з якими стикається сучасний бізнес, і знання, необхідні для їх вирішення. Викладачі університету також ведуть активну наукову діяльність, досліджуючи явища менеджменту в країнах Балтійського регіону – ISM є одним з ініціаторів Baltic Journal of Management. Університет бере активну участь у діяльності міжнародних наукових організацій, де обмінюється сучасними знаннями та досвідом з партнерами.

Міжнародні бізнес-перспективи для студентів забезпечуються досвідом засновника ISM, Норвезької школи менеджменту BI, та запрошених викладачів з усього світу.

ISM прагне виховувати успішних і відповідальних бізнес-лідерів. Університет був першим у Литві, хто відгукнувся на глобальний заклик до бізнес-шкіл та академічних асоціацій просувати корпоративну соціальну відповідальність у всьому світі. ISM взяла на себе зобов’язання дотримуватися Принципів відповідальної управлінської освіти (PRME), які були оприлюднені групою вчених і провідних академічних організацій на саміті лідерів Глобального договору ООН у липні 2007 року. PRME забезпечує рамки для академічних установ для просування ширшого причина корпоративної соціальної відповідальності та включення універсальних цінностей у навчальні програми та дослідження.

ISM також є одним із перших університетів у Литві, який приєднався до Глобального договору ООН і таким чином став частиною Національної мережі організацій відповідального бізнесу. Члени цієї мережі та Глобального договору зобов’язуються узгодити свою діяльність і стратегії з десятьма загальновизнаними принципами у сферах прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Роблячи це, бізнес, як основний рушій глобалізації, може допомогти забезпечити розвиток ринків, торгівлі, технологій і фінансів у спосіб, який принесе користь економікам і суспільствам у всьому світі.

Університет багато чого досяг у підвищенні відповідального та етичного лідерства. Курс ділової етики пропонується студентам усіх університетських циклів. Ця тема розглядається в підсумкових тезах бакалаврів, магістрів і докторантів. ISM ділиться знаннями та досвідом з іншими.

Початок ISM

Попередником ISM був Центр бізнес-тренінгів, відомий в Литві навчальний заклад для керівництва. Вона була заснована в 1995 році Бізнес-школою Норвегії та Каунаським технологічним університетом.

ISM University of Management and Economics був створений у Каунасі у 1999 році як перший приватний інститут управлінської освіти в Литві. Основними засновниками ISM є BI Norwegian Business School, найбільша бізнес-школа в Європі, а також Innovation Norway (колишній Норвезький фонд промислового та регіонального розвитку).

Статистика

ISM сьогодні

 • Усі рівні навчання: бакалавр, магістр та докторантура
 • ISM Executive Schoolmaster навчання менеджменту та навчання
 • Дослідження: знання та розвиток бізнесу
 • 42% нашого факультету є міжнародними
 • Можливість подвійного диплому в бізнес-школах Європи та США з високим рейтингом
 • Більше 100 університетів-партнерів для навчання за обміном
 • Більше 2000 студентів
 • Понад 4000 випускників
 • 98% випускників ISM працюють у своїй галузі
 • 1 з 3 відкриває власну справу
 • Інноваційні та інтерактивні методи навчання: кейси, групові завдання, симуляції, командна робота

  Розташування

  • Vilnius County

   Arklių gatvė,18, 01305, Vilnius County

   Запитання