Keystone logo
© TESS
ISM - International School of Management

ISM - International School of Management

ISM - International School of Management

Введення

Міжнародна школа менеджменту (ISM) - спеціалізована, акредитована бізнес-школа, що базується в Парижі, Франція, з програмами на п'яти різних континентах.

Ми даємо студентам глобальну перспективу, яку вони повинні процвітати як сучасні бізнес-лідери. Ми робимо це, зберігаючи наші класи маленькими, обраними та культурно різноманітними, і пропонуючи програми у великих комерційних центрах по всьому світу.

Наша IMBA розвиває глобальних бізнес-лідерів завтрашнього дня, а наш DBA створений для досвідчених керівників, які прагнуть вирішувати завдання вищого керівництва на міжнародному рівні. Для перевірених старших практиків наш доктор філософії відточує педагогічні та дослідницькі навички, необхідні для повернення бізнесу та формування нового покоління лідерів.

Побудовано за глобальними значеннями

Наш засновник Jack Forget відкрив ISM, щоб кинути виклик традиційній моделі бізнес-школи.

Його бачення полягало в тому, щоб зовні виглядала школа, яка виступає за інновації та нові способи навчання. Це була б дійсно глобальна інституція, що має партнерські відносини на ринках, що розвиваються у всьому світі. Студенти з усіх континентів навчаться у викладачів вищої категорії і будують цінні професійні мережі під час навчання.

ISM сьогодні зберігає силу і спритність цієї основоположної філософії. Досі штаб-квартира в Парижі, ми тепер маємо партнерські установи в Нью-Йорку , Шанхаї , Нью-Делі , Сан-Паулу і Кейптауні . Ми продовжуємо надавати студентам навички ніші, глобальні перспективи та контакти, які вони потребують, щоб процвітати як лідери.

Обґрунтовано в реальній практиці

Наші студенти амбітні. Вони змушені досягти вершини. Таким чином, хоча тверда база теоретичних знань важлива, дієве розуміння та досвід мають важливе значення.

Ми обираємо наших професорів як за високий рівень викладання, так і за свою ділову хватку. Коли вони не в ISM, вони можуть бути знайдені провідними компаніями, викладаючи у провідних бізнес-школах по всьому світу, і впливаючи на напрямок міжнародної ділової практики.

Наші маленькі, інтерактивні заняття дають можливість близького доступу до досвіду наших професорів. Оскільки наші студенти є досвідченими професіоналами, вони мають можливість поділитися оригінальним розумінням і повідомити, що відбувається в класі.

Створено для працюючих керівників

Студенти ISM - керівники високого рівня з складними графіками. Їхній час є дорогоцінним ресурсом, і вони потребують своїх досліджень, щоб відповідати їхній кар'єрі і способу життя.

Ця потреба в гнучкості надихає все, що ми пропонуємо. Студенти можуть поєднувати курси особисто в Парижі з електронним навчанням, а також відвідувати закордонні програми в одній з наших п'яти партнерських установ по всьому світу.

Ми також дозволяємо студентам налаштовувати свої заняття та зосереджуватися на важливості їхньої кар'єри. Залежно від того, який ступінь вони обирають, вони можуть слідувати Pathway в міжнародному управлінні бізнесом, або спеціалізуватися в галузі фінансів, підприємництва та інновацій, або вищої освіти.

Тривала професійна мережа

Для наших студентів переваги навчання в ISM продовжуються далеко за межами дня випуску.

Однокласники та професори, яких вони зустрічають у своєму часі в школі, формують професійну мережу, що складається з життя, з ідеями, підтримкою та можливостями, які виходять за межі секторів бізнесу та географічних кордонів.

Розташування

 • Paris

  ISM Paris 17, boulevard Raspail, 75007, Paris

 • Shanghai

  ISM - International School of Management, , Shanghai

  • São Paulo

   ISM - International School of Management, , São Paulo

   • New York

    101 astor place, , New York

    • Cape Town

     ISM - International School of Management, , Cape Town

     • New Delhi

      amity university campus, , New Delhi

      Запитання