Keystone logo
ISG Business & Economics School Майстер в області маркетингу
ISG Business & Economics School

Майстер в області маркетингу

Lisbon, Португалія

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Головна мета майстер в області маркетингу є, з одного боку, забезпечити утворення, яке є одночасно передові і до сучасних в наукових областях маркетингу і, з іншого боку, щоб мотивувати студентів для проведення досліджень.

Майстер в області маркетингу буде вчити і навчати студентів, щоб покласти використовувати конкретні знання з дисципліни, використовуючи поняття, моделі і традиційних теорій маркетингу. Крім того, це створить обізнаності про нові зміни в областях, що відносяться до взаєминам компаній зі своїми клієнтами та державними і заохочувати застосування нових технологій інформації та зв'язку внести свій внесок у підвищення продуктивності компанії, в міжнародному контексті, через інтегративних роль в різних галузях управління.

Цілі

Майстер, таким чином, забезпечує орієнтацію та інтеграцію теорії і практики: заохочувати всіх тих, хто працює, і працюють у цій області, постійно актуалізувати через відношення запит і експериментів; розвивати здатність взяти на себе ініціативу, але і працювати в команді.

Курс відточує компетенції і готує студентів в конкретних областях маркетингу, щоб дати їм можливість здійснювати свою професійну діяльність успішно, а також заохочує студентів проводити свої академічні подорож до 3 циклу.

Доступ

Тримачі Вища освіта в області менеджменту, маркетингу, реклами та зв'язків з громадськістю та інших областях, які хотіли б отримати навички в області маркетингу.

Досвідчені фахівці, які хочуть покращити свої знання в області маркетингу служб, промислового маркетингу, міжнародного маркетингу та маркетинг споживчих товарів.

Визнання та реорганізованого Навчальний

Куррікулярних структура і план досліджень (Програма курсу) в магістратурі в області маркетингу був визнаний під сповіщень N: 11040/2011, опубліковане в Diário да Републіка, в офіційному бюлетені, 2 серія, № 96, від 18 травня 2011 року.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Конкретний майстер з іспанської мови як іноземної та цифрового маркетингу з AI
  • Madrid, Іспанія
  • Barcelona, Іспанія
  • + 1 Більше
 • Майстер з маркетингу
  • Lisbon, Португалія
 • Магістр Маркетинг
  • Krems an der Donau, Австрія