ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

Введення

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona - освітній заклад, що спеціалізується на програмах дистанційного навчання. Мультидисциплінарний характер, викладає післядипломну підготовку з різних дисциплін у таких галузях, як бізнес, освіта, психологія, право та спорт, серед яких є посилання в іспанських навчальних центрах. Усвідомлюючи останні соціальні та ринкові тенденції, ISEB включає в себе більшість своїх навчальних програм зміст емоційного інтелекту, коучингу, НЛП та корпоративної соціальної відповідальності, щоб майбутні фахівці могли розвивати свій потенціал з соціально відповідальної точки зору.

Завдяки гнучкому методу, студенти можуть вибрати дату початку своєї навчальної програми і разом з призначеним наставником розробити індивідуальний навчальний план, щоб вони могли навчатися у своєму власному темпі, таким чином вміючи поєднувати навчання з робочим життям. Крім того, завдяки нашому методу 24/365, студент завжди матиме наставника 7 днів на тиждень, 24 години на добу, 365 днів на рік.

ISEB є офіційним центром, пов'язаним з університетом Ізабел I, одним з найважливіших університетів Іспанії в дистанційному навчанні, який проектується в Європейському просторі вищої освіти і який надає кредити ECTS (Європейська система переказу кредитів) у всіх програмах навчання , що гарантує її якість і однорідність.

ISEB посідає четверте місце в навчальних центрах за фінансовим журналом і є сертифікатом EFQM за якість своїх досліджень.

Всі освітні програми школи супроводжуються англійською мовою ISEB, факультативним і безкоштовним курсом англійської мови, який дозволить студентам набути необхідних мовних навичок для розвитку на міжнародній арені.

Після закінчення навчання в нашій магістерській, післядипломній та виконавчій програмі розвитку, студент отримає подвійний ступінь, виданий ISEB, затверджений та сертифікований університетом Isabel I:

  • Ступінь магістра, післядипломна або виконавча програма розвитку
  • Англійська програма ISEB

Для полегшення адміністративних процедур усі студенти, які не є членами ЄС, можуть подати заяву на отримання апостилю в Гаазі в усіх отриманих ступенях, надаючи міжнародну валідність своїм дослідженням.

Розташування

  • Barcelona

    Avinguda Diagonal,177, 08018, Barcelona

Програми

Запитання