ISDC Global Business School

ISDC Global Business School

ISDC Global Business School

Введення

Про IGBS

ISDC Global Business School є відгалуженням Міжнародної корпорації з розвитку навиків, компанія почала надавати розвиток навичок на завтра.

Наш асортимент освітнього портфеля включає програми та послуги, що відповідають попитам усіх вікових груп та галузей. Ми співпрацюємо зі школами, коледжами, університетами та урядами по всьому світу для просування набору професійних та академічних кваліфікацій, які сприяють сталому зростанню для впровадження майбутніх навичок.

IGBS-гордий транснаціональний освітній партнер Університету Заходу Шотландії, який нагороджує програми бакалавра та магістра високими стандартами якості.

Наші ступені фінансів акредитовані міжнародними професійними організаціями, включаючи CIMA, ACCA, IPA та CMI, що забезпечує студентам конкурентну перевагу над іншими після закінчення навчання. Вони призначені для студентів, щоб досягти ідеального поєднання теоретичних знань та практичного досвіду. Це не тільки сприяє їхній кар’єрі, але й дає їм навички, необхідні для вирішення нестандартних ситуацій на робочому місці.

Побудова успішного майбутнього

В IGBS ми віримо в те, що будуємо майбутнє, навчаючи студентів володіти найкращими навичками, необхідними для багатьох галузей. Це можливо лише завдяки спільним зусиллям нашого залученого та висококваліфікованого викладацького складу, відданого персоналу підтримки, використання передових технологій та рішучості наших студентів.

Ми пропонуємо комплекс програм, які проводяться на денній, вихідній та дистанційній освіті. За допомогою наших професорів та наданих ними навчальних матеріалів студенти можуть обрати той, який найкраще відповідає їхньому розкладу та спрямований на їх успіх. Ми включили спеціальні транспортні послуги для студентів денної форми навчання, які відправляються з Шарджі, Аджмана та Дубая до кампусу.

Підготовка учнів до реального світу

Наші заняття в Шарджі оснащені найсучаснішими технологіями, які допомагають студентам навчатися найкращим чином. Кампус укомплектований величезною бібліотекою, рекреаційним центром та спортивною зоною на відкритому повітрі, де студенти можуть проводити вільний час з друзями.

Розташування

  • Sharjah

    Ground Floor, ITEC Campus, Near Expo Centre, Sharjah, , Sharjah

    Програми

    Запитання