Keystone logo
ISCTE – Instituto Universitário de Lisboa

ISCTE – Instituto Universitário de Lisboa

ISCTE – Instituto Universitário de Lisboa

Введення

111946_3.jpg

Про Іскте

Iscte - Instituto Universitário de Lisboa - це державний університет, створений у 1972 р. Займаючись викладацькою, науковою та громадською діяльністю, він відіграє важливу роль у навчанні кваліфікованих спеціалістів та персоналу, чиї культурні, наукові та технічні навички дозволяють їм сприяти сталому розвитку як на національному та глобальному рівнях. Стратегічними цілями ISCTE-IUL є: інновації, якість, інтернаціоналізація та розвиток підприємницької культури.

Зберігаючи свою державну університетську природу, Iscte в даний час є одним з трьох університетів Португалії (поряд з університетом Порту та університетом Авейру), які прийняли режим Фонду, останній передбачає управління відповідно до приватного законодавства.

Маючи приблизно 9000 студентів, які навчаються за програмами бакалаврату (46%) та аспірантури (54%), 450 викладачів та 220 непедагогічних працівників, Iscte пишається тим, що є одним з найбільш динамічних та інноваційних університетів у країні. В умовах високого попиту студентські вакансії в Іскте завжди були повністю зайняті.

129448_x.jpg

Iscte заохочує студентів у повній мірі використовувати свій потенціал, розвивати їхню ініціативу та гнучкість та доповнювати свою академічну освіту міжнародним досвідом, що дає їм необхідні навички для адаптації до потреб світового ринку праці. Iscte демонструє високий рівень працевлаштування випускників і досягає 100% рівня на більшості курсів. Його колишні студенти зараз займають високо відповідальні посади в приватних компаніях, державних установах та державних структурах, що підтверджує не лише престиж нашого закладу, а й якість його викладання.

Iscte-це науково-дослідний університет, у якому вісім підрозділів виконують високоякісні дослідження, визнані у періодичних оцінках Фондом науки та техніки.

На рівні громадських робіт вчені та випускники Iscte сприяли встановленню численних зв'язків з приватними компаніями та громадськими організаціями та організаціями громадянського суспільства. Одним з найяскравіших прикладів є Інститут розвитку менеджменту (INDEG), який використовує діяльність, яка має широке суспільне визнання у сферах освіти, аспірантури та досліджень та громадських робіт у сферах своєї юрисдикції.

У сфері підприємництва AUDAX-IUL сьогодні є національним еталоном, оскільки він налагодив партнерські відносини з різними місцевими органами влади, бізнес-асоціаціями, COTEC та Массачусетським технологічним інститутом (MIT).

111947_1.jpg

Місія та бачення

Місія Iscte полягає у створенні та передачі наукових знань відповідно до найкращих міжнародних стандартів, підготовці висококваліфікованих фахівців, переважно на рівні аспірантури, у сферах менеджменту, інформаційних технологій та архітектури, суспільних наук та державної політики для просування суспільство.

Ця місія досягається шляхом вдосконалення зв’язку науково-викладацької діяльності з чітким прикладним спрямуванням, сприяння багатопрофільному навчанню та максимізації взаємодії між підприємництвом, технологіями та інноваціями для підготовки компетентних фахівців, здатних ефективно справлятися з майбутніми викликами суспільства, отримуючи прибуток та некомерційні організації.

Три основні вектори цієї місії - дослідження, навчання та навчання та послуги, що надаються громаді - втілюють бачення Iscte як науково -дослідного університету, орієнтованого на безперервну динаміку вдосконалення навчального закладу в різних сферах його управління та діяльності, таких як:

  • Рада висококваліфікованих викладачів та дослідників, що представляють найкращі міжнародні стандарти;

  • Інтернаціоналізація досліджень, викладання та передачі знань, а також академічна мобільність викладачів та студентів, що забезпечує інтеграцію Iscte у міжнародні дослідницькі та освітні мережі;

  • Передача та обмін отриманими науково -технічними знаннями, зокрема шляхом розробки продуктів, надання послуг суспільству, навчання протягом усього життя та сприяння підприємництву та працевлаштуванню;

  • Впровадження та популяризація заходів, що надають доступ та реалізацію культурних та наукових благ окремим користувачам та групам всередині та за межами Іскте;

  • Постійна взаємодія з суспільством, що сприяє аналізу та вирішенню проблем на національному та місцевому рівнях, а також налагодженню партнерських відносин з організаціями, прихильними до культурного, соціального та економічного розвитку країни;

  • Професіоналізація управління інфраструктурою та підвищення кваліфікації шляхом створення культури передового досвіду, що забезпечує ефективну підтримку досліджень, викладання та передачі знань з метою забезпечення інституційної стійкості.

В Іскте є сильна відданість якості. Нижче ви можете дізнатися більше про забезпечення якості компанії Iscte, яка базується на нашому Посібнику з якості.

111948_2.jpg

Розташування

  • Lisbon

    Avenida das Forças Armadas, 1649-026, , Lisbon

Запитання