Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Введення

ISCAP

історія

ISCAP з ім'ям, яке ми знаємо сьогодні - Інститут обліку і управління Порту, випливає з декрету-закону № 327/76 від 6 травня, хоча його історичне коріння набагато віддаленіші. Насправді, це було в 1886 році, що промисловий і комерційний інститут був заснований Порту (Постанова від 30 грудня 1886 г.), тодішній міністр Emidio Наварро, який закладає теоретичні основи організації промислового та комерційного освіти в нашій країні.

У 1891 році, реформи технічної освіти Джона Франко залишилися незмінними промислові та комерційні розділи цієї фінансової інституції, не перетворюючи їх в незалежних школах. Основні курси торгівлі були видалені, і верхів'я скорочується до трьох років і ділиться на два градуси. Інститут промислової і комерційної Порту см, в 1896 році, визнається його коледжів, еквівалентні таким з інших шкіл: колишній настоятель торгової ступеня (створений постановою від 30 грудня 1886 г.) і Вищі курси викладають в промислових інститутах Торгівля і. Інститут промислових і комерційних Порто не пройшов через проблемного шляху, відсутність чіткого керівництва, до 1918 року, дата публікації указу № 5029 від 1 грудня, який відділяв її комерційну частину, розгорнувши його в комерційному інституті порт і Вищий інститут торгового порту. Ця дата дає в перший раз поділ комерційних інститутів у зв'язку з галузевими інститутами, ситуація, яка тривала до 1924 року. Така сегментація, проте тимчасовий характер, так швидко об'єднати ці нові області знань, і тільки в 1933 році, він вибирає для остаточної сегментації. Потім охрестили комерційний інститут Порто відомий в той час для проведення самого високого рівня ринкових досліджень північній столиці, а також за те, що в середньому технічний навчальний заклад для атмосфери вищої освіти в різних аспектах їх академічного життя.

Реформа управляється декрету-закону № 38031 від 4 листопада 1950 року жодним чином не змінює характеристики цього навчального закладу. Навпаки, в 1974 році політичний клімат приходить працювати глибокі зміни в житті інституту, тому що в той час, все більшого значення в помітно технічні курси.

У цьому новому контексті, прогрес країни вимагали гарної роботи старших співробітників, які в той час став дефіцитним. Таким чином, ISCAP, визнається в якості однієї зі шкіл, які, на протязі багатьох століть, утворених поколінь професіоналів і вставлених у вищих навчальних закладах. Ця подія дозволяє випускникам комерційними інститутами отримати призначення випускників, ступеня, що "дуже кваліфіковані для допуску до навчання для вчителя 6-ї групи професійно-технічної освіти". Це законодавство є попередником того, що буде пізніше інтегрувати комерційні інститути в галузі вищої освіти мережі - декрет-закон № 327/76 від 6 травня. Так народжується поточне призначення Верховного бухгалтерського обліку та адміністрування інститутів, зі статусом "вищої освіти, з юридичною особою і адміністративної та освітньої автономії", уповноваженою для додання "ступенів бакалавра, магістра та доктора." У навчальному 1975/76 році, Інститут обліку і Адміністрація Порту проходить міністра, відповідно до Декрету-закону № 313/75, Холостяк курси бухгалтерського обліку і управління та мов і Секретаріату. Ці курси були згодом регулюються указом № 918/83 від 7 жовтня і sofrearam послідовних коригувань відповідно до еволюції економічних і бухгалтерських наук і вимогам ринку праці.

Інститут живе, тим не менш, бурхливий період після дати 1976, через існуючу невизначеність в країні. Інститути, право наділяти ступінь бакалавра, ступінь і докторантура, вони повинні бути інтегровані в університетську освіту, але згодом правові положення шукали своє оточення в політехнікум. Цей контекст розпливчастість закінчився тільки з ідентифікацією шкіл / вищих інститутів, в результаті конверсії або еволюції попередніх шкіл і інтеграції Інституту обліку і управління Порту в Політехнічному інституті Порту в 1988 році Декретом-законом № O 70/88 від 3 березня. Ця нова правова основа з того, що інститути націлені на отримання вищої освіти кваліфікованих технічних фахівців в області бухгалтерського обліку та управління і сприяння, в географічному контексті, обмін між освітою і економічних і соціальних структур. Вони також знайшли схожість між цілями Політехнічному і інститутів бухгалтерського обліку та управління, який зміцнив цю нову структуру.

Декрет-закон № 443/85 від 24 жовтня, встановлює органічну структуру вищих інститутів бухгалтерського обліку та адміністрування також стверджує, що його викладацький склад пропуском регулюється Декретом-законом № 185/81, від 1 липня, який створив кар'єру політехнічний. Тим не менш, вони також були створені курси бакалаврату та вищої спеціальної Дослідження, градусів, що Закон про освіту чітко кваліфікується як володіти Політехнічному. У 1983 році приходить ступінь митного бакалавра (Постанова немає. 918/83 від 07 жовтня), ці страждання також були внесені зміни (постанова немає. 238/86 від 22 травня). З 1993/94 навчального року, прийнявши призначення торгівлі вищих досліджень, успіх цього до Митного ступеня. Маркетинг Бакалавр Курс відкритий в навчальному 1996/97 році, щоб "заповнити пробіл, оскільки її мета дослідження ставить за мету усунути недолік посилюється технічних потреб більш високих в секторі послуг за рахунок конкурентоспроможності підприємств, в першу чергу в результаті інтеграції Португалії в Європейському Союзі ". Постанова № 751/86 від 17 грудня, також створив курси спеціалізованих вищих досліджень (ЄЕСК) в - аудит, фінансовий контроль, Секретаріат з питань управління та адміністрації і технічного митниці, який також присвоїв ступінь бакалавра від які утворюють єдине ціле з попереднього курсу бакалаврату. Це перекладається на, в практичному плані, щоб надати "ліцензію, еквівалентну ступінь бакалавра для всіх академічних та професійних цілей." У 1991 році він створив Комітет з бухгалтерського обліку та адміністрування з подальшим Спеціалізований переклад, останній в 1995 році.

Наприкінці 1997/98 навчального року, ISCAP розміщені на ринку праці дозволили студентам аудиту Комітету "S, фінансовий менеджмент, бухгалтерський облік і бізнес-адміністрування, консультант з управління, міжнародної торгівлі (філій Міжнародний менеджмент і митного адміністрування) і спеціалізований переклад. Через проведеної реконструкції, то ISCAP проходить вчити, починаючи з 1998 року BA бухгалтерського обліку та адміністрування (філії обліку та адміністрування, фінансовий менеджмент і аудит), Міжнародний Бізнес, Мови і Секретаріат (філія управління Секретаріату і перекладу спеціалізовані) і маркетинг. У 2001/2002 навчальному році також буде приділено філія державного управління.

Тепер нові об'єкти, офіційно відкритий в 1996 році, отримує ISCAP кінця цього десятиліття Майстер бухгалтерського обліку та управління, організованому Університетом Міньо, а також в партнерстві з Політехнічним інститутом Порту. Незважаючи на те, був відкритий в 1996 році, перехід до нової будівлі має місце роком раніше в листопаді.

У 2003/2004 навчальному році Переклад філія Спеціалізована буде називатися ПЕРЕКЛАДИ Спеціалізоване, зміна, затвердженим наказом № 602/2003 від 21 липня. У 2004/2005 створений курс корпоративних комунікацій Ступінь також в два етапи в 1-му циклі приписано, аналогічним чином, ступінь бакалавра (6 семестрів) і 2-й, ступінь бакалавра (2 семестри) затвердженим наказом № 161/2006 від 20 лютого. Таким чином, відрізняється від попереднього тим, що в цілому тривалість всього чотири. Проте, цей план переважають тільки в цьому навчальному році і в даний час підходить до Болонської угоди, що призвело до встановлення ступеня всього за три роки. Все ще очікується дозвіл на експлуатацію свого Учителя, з тим же ім'ям, чия тривалість становить 4 семестри. У 2005/2006 навчальному році також курс мов і Секретаріату була адекватною Болонської угоди, прийнявши назву "Помічники Management" і збирається, тому мати тривалість всього 6 семестрів. Крім того, було запропоновано роботу трьох майстрів: Assisted Translation Computer (науковий напрям іноземних мов і літератур); Спеціалізований переклад і інтерпретація (науковий напрям іноземних мов і літератур) і консультантів з управління (наукової галузі наук управління).

У навчальному році 2007/2008 став до ладу бухгалтерського обліку і курси адміністрування, міжнародної торгівлі та маркетингу відповідні Болонської угоди. Ці ступеня в даний час є шість семестрів. ступенів свого господаря також були запропоновані, але все ще очікують схвалення міжнародної торгівлі та маркетингу.

Розташування

  • Porto

    R. Jaime Lopes Amorim 4465-004 S. Mamede de Infesta , , Porto

    Запитання