ISAT - Institut Supérieur de l'Automobile et des Transports

ISAT - Institut Supérieur de l'Automobile et des Transports

ISAT - Institut Supérieur de l'Automobile et des Transports

Введення

Готель ISAT розташований у Невірі, за 2 години їзди на південь від Парижа та неподалік від знаменитої гірськолижної траси Nevers / Magny-Cours. ISAT є факультетом Бургундського університету у складі 800 найкращих рейтингів Шанхайського світу.

Інститут автомобільної та транспортної інженерії (ISAT) є унікальною державною школою, яка здійснює комплексну підготовку інженерів з особливим інтересом у автомобільному секторі. Основна мета ISAT полягає в охопленні цілого ряду позицій та навичок, пов'язаних з автомобільною та транспортною галузями, з сильним досвідом у механіко-електричних

Інженерні програми ISAT акредитовані Комісією з досліджень Titres d'Ingénieur та EUR-ACE з назвою "Європейський ярлик якості для програм підготовки фахівців в галузі бакалавра"

ISAT гарантує, що студенти виступають як компетентні фахівці, надаючи практичні знання та навички, які не тільки стосуються автомобільних технологій, але й безпосередньо застосовуються до цілей компанії.

ISAT прагне розвивати дослідження у своєму дослідницькому департаменті DRIVE в галузі техніки машинобудування для навколишнього середовища (композитні матеріали, вібрації

ISAT пропонує динамічну обстановку для повного розвитку спільноти ISAT через багате культурно-студентське життя. ISAT може похвалитися безліччю спортивних споруд високого рівня та відома гастрономія. Завдяки розмірам та розташуванню Невера, бракує доступного студенського житла.

75444_75418_SIA-AESM-TV20161.jpg

POLYTECH ORLEANS

Polytech Orléans є частиною національної мережі Polytech університетів інженерних шкіл. Будучи членом цієї ексклюзивної групи, Polytech'Orléans пропонує чудову програму з широким колом спеціальностей у найсучасніших галузях інженерії, яка розташована лише на південь від Парижу, в лісовому кампусі.

Значна конкурентоспроможність промисловості та місцева синергія між галуззю, науковими дослідженнями та навчанням призвели до створення центру конкурентоспроможності в "Електричних енергетичних науках та системах", а інший - про датчики. Косметична долина дуже близька до Орлеана з відомими компаніями у цих областях.

Активи

Мультидисциплінарна програма, запропонована Polytech'Orleans, надає своїм випускникам різноманітні навички та знання, необхідні для того, щоб стати завтра інноваційними лідерами. Наші навчальні програми мають етикетку EURACE.

... з високотехнологічними засобами та найсучаснішим обладнанням ...

- Два місця (Галілея та Вінчі) з більш ніж 150 000 кв. Футів останніх будівель

- Комп'ютерні ресурси, включаючи 22 лабораторії, Інтернет та лазерні принтери, з широким вибором програмного забезпечення (CAD, чисельне обчислення, моделювання, ...)

- амфітеатри, аудіовізуальні студії та мовні лабораторії

- Обладнання для базових та технологічних досліджень, доступних студентам для окремих курсів та проектів:

 • аналізатор спектра

 • дозвукові аеродинамічні тунелі

 • автомобільні стенди для випробувань

 • волоконно-оптичні системи

 • лазерні лабораторії

 • скануюча електронна мікроскопічна

 • плазмовий реактор

 • одометри
75414_CaptureISAT.PNG

Розташування

 • Nevers

  49, rue Mademoiselle Bourgeois BP 31, 58027, Nevers

Запитання