Keystone logo
ISAE-ENSMA

ISAE-ENSMA

ISAE-ENSMA

Введення

ISAE-ENSMA вже понад 70 років має репутацію досконалості як інституція, яка навчала понад 6500 інженерів високого рівня під час участі у всесвітньо відомих дослідженнях та міцних партнерських відносинах з великими компаніями.

Програма ISAE ENSMA готує інженерів до кар'єри в конструкторських бюро та досліджень та розробок у галузі аерокосмічної галузі та в цілому в галузі транспорту, машинобудування та енергетики.

Навчальна програма є широкомасштабною та розроблена для задоволення потреб промисловості з точки зору реактивності та здатності до адаптації. Він охоплює механіку рідин і конструкцій, аеродинаміку, енергетику, теплотехніку та приведення в рух, матеріали та промислові обчислення. Школа розвиває міцні зв’язки з промисловістю та з провідними вищими та науково-дослідними установами у Франції та в усьому світі. ISAE-ENSMA - школа ISAE-ENSMA французького загального конкурсного іспиту INP з аеронавтики та космічного дизайну. ISAE-ENSMA - це інженерна школа, в якій навчання та дослідження тісно пов'язані. Тренінг має важливий компонент «дослідження та розробки», і дослідження, яке чітко охоплює сектор «інженерних наук», мають тісні зв’язки з промисловістю. Зі своїми лабораторіями та інженерами довгий час школа проводила договірні заходи для великих фірм, деякі з них також набирали багатьох наших випускників. Це здебільшого компанії, що працюють у авіаційній та космічній галузях, і в цілому транспортному, механічному та енергетичному секторах. Навчання, яке проводиться в ISAE-ENSMA дає можливість молодим інженерам зайняти роботу в конструкторських бюро та на науково-дослідних роботах, переважно в галузі авіаційного та наземного транспорту.

131168_Photo4.jpg

Ключові цифри

700 студентів-інженерів

100 аспірантів

200 постійних працівників

50 міжнародних академічних партнерств

20% іноземних студентів

3 магістерські програми (викладаються французькою мовою): повітряний та наземний транспорт, високопродуктивні матеріали та інформатика.

Дослідження

P "Інститут - P" складається з шести лабораторій з горіння та детонації, аеродинаміки, теплопередачі, механіки та фізики матеріалів та машинобудування. Технологічна платформа під назвою CEAT (дослідницький центр з аеродинаміки та теплопередачі) від Університету Пуатьє та ENSMA збирає важкі науково-дослідні засоби, які також використовуються для викладання, пов’язаних із надзвуковими випробувальними галузями.

Лабораторія інформатики та автоматичного управління системами

Лабораторія базується на чотирьох осях (або колективах):

- Інжиніринг даних та моделей

- моделювання вбудованих систем у режимі реального часу

- Моделювання, ідентифікація та діагностика систем

- Системний аналіз та управління

131166_Photo5.jpg

ISAE-ENSMA в основному набирають великі національні та міжнародні групи (SNECMA, Airbus, Dassault, Renault, THALES, PSA, FRAMATOME тощо) або пов'язані з ними компанії-підрядники (ALTRAN, Teuchos тощо). Що стосується секторів зайнятості, то наші випускники мають велику присутність у авіаційній та космічній галузях (45%), хоча досить широкий характер навчання також надає їм можливості в таких галузях, як механіка та наземний транспорт (25%) , енергетика (10%) та промислові ІТ

Розташування

  • Chasseneuil-du-Poitou

    Avenue Clément Ader,1, 86360, Chasseneuil-du-Poitou

    Запитання