ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

Введення

ШКОЛА

ISAD має на меті запропонувати професійну освіту високої якості в області архітектури і дизайну. Після більш ніж 30-річного досвіду, Інститут бере участь в постійній еволюції і змінюється процесі, який дозволяє йому довести до теперішнього часу перебуває адресу дидактики або вчителів, які в даний час є молодими фахівцями активно займаються або в позаштатних професіях або в критичне або редакційне поле. Відбувається зміна, яке ні в якому разі не зашкодило оригінальний дух інституту, який йде далі бути засновані на робочі групи, на присутності вчителів, про соціальне життя студентів, на взаємозамінні з досвіду і вчителів так само. Дух спільноти, де хороша конкуренція не виключає співпраці та взаємний обмін.

Мілан Galleria

історія

Заснована в 1980 групою архітекторів, ISAD є 100% італійської школою з філософією з метою обмін архітектурних ідей і практики і формування професійних дизайнерів. ISAD останнім часом було підтверджено, що «міланці школа дизайну інтер'єру».

1982 Перший курс садового дизайну, а потім на першому магістратурі в ландшафтному дизайні. Курс, який сформувався майже всі садові дизайнери на площі міланської і північній Італії.

1983 Перший дворічний курс «морський архітектури» для проектування вітрильних і моторних яхт, сьогодні пропонується в якості майстерні на «дизайн інтер'єру яхти».

+1984 Семінар і короткостроковий семінар по дизайну ювелірних виробів з Айво Місані, «The Челліні Project». Перший курс «фотографії інтер'єрів» з Лучіаном Муласен. ISAD є дефіле від відомих викладачів сучасного дизайну.

1992 Перший курс «античного мистецтва оцінки» провели міжнародні лекторів в області античності.

тисячу дев'ятсот дев'яносто три Найважливішою подією є «розповідь» про професійний досвід Акілле Кастільйоні, який розробив ексклюзивну виставку для ISAD на театральній сцені міланського в партнерстві з найвідомішими дизайнерськими фірмами, які справили свої шедеври. Catiglioni розважав публіку з живими виступами і розповідями, що пояснюють створенням кожного з його творів, які були основними елементами конструкції етапу сценографії.

1995 Початок співпраці ISAD з Китаєм. «Tong Ji університет» Шанхай запрошує ISAD провести ряд конференцій по італійському дизайну і за освітою ISAD в. ISAD пропонується взяти участь в конкурсі на рестайлінг баштових інтер'єрах Шанхай «World Plaza». Як переможець конкурсу, ISAD, представлений архітектором Маринелла Джаціні, сьогодні директор Інституту, проектує і реалізує всі загальні і громадські ділянки вежі. Робота в Китаї протікає за участю в конкурсних проектів, а потім до розробки і реалізації «Всесвітній фінансовий центр Особняк Білдінг» в Пекіні і «Міжнародного судноплавства Білдінг» в Шанхаї.

архітектура

1 998 У співпраці з ательє Мендіні, ISAD сприяє заходів Тижня дизайну в Мілані в Ательє Мендіні Офіси та в промисловому просторі фактичного Prada штаб-квартирою в через Orobia з Якопо Фоджіні.

1999 Для відкриття свого нового кампусу в через Orobia в Мілані, ISAD організовує у співпраці з ательє Мендіні, 3 вечора подій на тему кольору, «Колір музика».

2000 З нагоди третього тисячоліття, серія семінарів і лекцій проводяться: Енріко Балер, Марко Феррері, Франко Рагги, Альдо Сібік, Фабіо Новембр (ISAD студента в 80-х роках), Федеріко Баккі, Алессандро Викари, Маттео Верселлоні, Лука Скакчетті , Тижневий дизайну семінару з Джон Брукс, дуже займає британський дизайнер саду.

2001 ISAD нагороджений Provincia Міланського Кращий проект для майстер-курсу «Beyond бар'єрам, дизайн для інвалідів» в партнерстві з HB Group.

2003 Внутрішня конкуренція «Дизайн з міддю» запущений італійської Мідної інститут. Внутрішня конкуренція «Plasticreativity» запущений фірмою Makroform. Прототипи перемогли проектів представлені на виставці ISAD під час Тижня дизайну в Мілані.

2004 Початок партнерства з Асоціацією дизайну ротаційного: конкурс запущений між студентами дизайнерських шкіл передового досвіду в Мілані для проектування виробів, що реалізуються за ротаційної технології проектування.

2005 Семінар спонсорується Комуна ді Романо-Банко пропозицій міських дизайну для муніципалітету багато і області.

2005 ISAD 25-річчя! Протягом всього року, важливі події організовані:

 • Виставка «25-й історія ISAD» студенти проектних робіт;
 • «3 Призначення для ISAD 25-річчя» лекції по дизайну:
 • Архітектори роботи Дизайн з П'єро Ліссоні і Фабіо Новембр, модератор Енріко Мортео
 • Фотографія в архітектурі та дизайну в Італії з 80-х років до сьогоднішнього дня з Габріеле Бейзіліко і Мауріціо Галімберті, модератор Альберто Moioli
 • Інтер'єри Зроблено в Італії - дизайн проект інтер'єру в Італії з 80-х років до сьогоднішнього дня з Якопо Гарделла, П'єро Де Мартіні і Маттео Верселлоні, модератор Джампьеро Босон;
 • «1980/2005 Design, фірми, продукція» виставка і протистояння проектної продукції 80-х і в роки 2000, с участю Abet ламінати, Alessi, Cassina, Cappellini, Fontana Arte, Luceplan, Luxottica, Россі ді Albizzate, Spazio 900, Venini. Експонат дизайн проект Way SpA.
Дизайн колір

2008 Компанія «Caffè Parigi Ltd» Дублін привласнює ISAD організацію в проектній майстерні інтер'єру на основі внутрішньої аспірантів конкурс на дизайн концепції «Retail Bar Concept» в доках міста Дублін.
Розробники проекту-переможця буде запрошено до Дубліна для реалізації проекту під керівництвом місцевого відділення архітектури.

2009 Відома фірма Colombo Design призначає ISAD семінар Дизайн нових продуктів ручок і аксесуарів для ванних кімнат. Учасники, відібрані за допомогою правил обрисів, реалізувати виконавчі проекти нових продуктів. Церемонія нагородження проходить в Трієнале ді Мілано і перемогли проекти були нагороджені прототипами для виробництва відповідних об'єктів.

2010 Перше видання Майстри в «Дизайн матеріалів - Дизайн Текстильний досвід» координуватися Джорджіо Correggiari. Майстер, за фінансової підтримки Міланського муніципалітету, департаменту Ради «Ricerca, Innovazione е Capitale Umano» за сприяння відділів «Turismo, маркетинг Територіальний, Identità», «Cultura», «Attività produttive е Politiche Лаворо», бере участь мислення проекту (Мілан Мережа для дизайну), який включає в себе проектні школи міланських досконалості. Майстер курс покликаний поглибити знання проектних матеріалів у всіх можливих застосувань в області моди і дизайну в цілому. Майстер також включає в себе участь важливих фірм моди і дизайну, відомих дизайнерів, стилістів, журналістів, критиків і соціологів.

Протягом квітня місяця і тижня Milan Design, ISAD пропонується взяти участь в Salone Satellite в Salone Internazionale дель Mobile, де на виставці представлені прототипи останніх робіт студентів проекту.

2011 ISAD приєднується до проекту Milano Summer School, спонсорований Comune ді Мілано з короткими курсами Shop Design, Дизайн-готель, Exhibit Design, фотографії та архітектури, телевізор дизайн, інтер'єр Yacht Design, з додаванням двох нових курсів, які представляють великий інтерес проектування для дітей і домашніх тварин фантазії дизайну.

Майстер в Yacht Design та інженерного процес починається, координується архітектором Марко Амадіо. Організація «ISAD_Lab 14_7» події і виставки в честь Джорджо Correggiari.

2012 «Дизайн Матеріали - Текстильний дизайн досвід» Майстер стає «New Tech-Style Design», 1-й рівень акредитований Учитель у співпраці з POLI.Design.

Дизайн інтер'єру Майстер і дизайн саду Майстер став як 1-го рівня магістра акредитовані EABHES (Європейська Рада з акредитації вищої освіти шкіл)

2013 Базовий курс Дизайн інтер'єру стає 3-річний курс і стає акредитований як ступінь бакалавра по EABHES (Європейська Рада з акредитації вищої освіти шкіл). ISAD розширює освітню пропозицію з двома важливими професійними семінарами про стійкою архітектурі:

 • «Будівля з Wood»
 • «Сира Земля будівля»
дизайн логотипів

Розташування

 • Milan

  ISAD Design School Via Balduccio da Pisa 16 - Milano - Italia, , Milan

Запитання