© Eva Dang
iQualify UK

iQualify UK

iQualify UK

Введення

iQualify UK - це організація, зареєстрована у Великобританії, яка була заснована для надання найкращих результатів у галузі освіти через курси та кваліфікацію для тих, хто раніше був виключений з мотивів фінансів або необхідності працювати, а не вчитися. Тому ми пропонуємо якісну продукцію за доступною ціною.

Сучасна британська освіта

iQualify UK в ряді характеристик, які часто відсутні в сучасних установах:

 • Кращий факультет
 • Особиста взаємодія
 • Цілісний досвід
 • Професійна культура
 • Міжнародно пов'язані

Об’єднання найкращих викладачів

Викладачі iQualify UK - це група експертів, що складається з ряду установ. Ми об’єднуємо найкраще і будемо розширювати мережу викладачів у міру розвитку.

Особиста взаємодія

Наявність студентам особистої взаємодії з викладачами через Skype, електронною поштою чи телефоном та можливість перегляду лекцій у прямому ефірі.

Пропонуючи цілісний досвід

Ми пропонуємо цілісний досвід як навколишнього середовища, так і викладання філософії, щоб зробити досвід навчання значно вищим за рівень підручника. Інтернет-середовище підтримує філософію викладання, яка заохочує навчання шляхом дискурсу між студентами та викладачами, а також серед самих студентів. Наприклад, онлайн-курси розроблені таким чином, щоб сприяти обговоренню студентами відповідних тематичних досліджень та сучасних прикладів.

Професійна культура

iQualify UK управляється академічними та бізнес-професіоналами, які піклуються про своїх студентів та їх освіту.

Міцні міжнародні зв'язки

З орієнтацією на міжнародний бізнес.

Ці елементи, поєднані з нашою британською спадщиною, дозволяють нам зосередити сили професійної мережі на наданні персоналізованих послуг нашим студентам.

Наша місія

iQualify UK - надати якісну доступну освіту за міжнародними стандартними кваліфікаціями та навичками, що забезпечує як чудовий зміст, так і досвід навчання студентам усього світу.

139115_pexels-photo-3762806.jpeg

Як ми працюємо

iQualify UK - повністю незалежна освітня організація, присвячена нашим студентам. Ми проводимо наші курси головним чином, дотримуючись двох методів:

 • Метод викладання в класі
 • Метод онлайн-навчання

Метод викладання в класі

Викладання в класі в класі поєднує викладання в класі з інформацією в Інтернеті, щоб отримати найкраще з обох! Тому ми пропонуємо вам вибір методів навчання залежно від ваших особистих уподобань. Однак однією з головних переваг є те, що це дозволяє навчатися під час роботи.

Викладання в класі зазвичай проводиться протягом трьох-п’яти днів у студентському містечку протягом вихідних. Кожен навчальний блок охоплюватиме один із блоків. Потім у вас є період у кілька тижнів, щоб провести дослідження та виконати своє завдання до наступного навчального блоку. Ця концентрована діяльність дасть вам необхідне розуміння та знання. Інтернет-елемент надається через нашу навчальну зону. Він містить зміст курсу, включаючи матеріали для читання та вправи для самооцінки, щоб допомогти вам у навчанні. Таким чином, якщо є щось, що ви не розумієте або вам потрібні додаткові подробиці, то ви зазвичай можете знайти це в Навчальній зоні.

Метод онлайн-навчання

Онлайн-навчання - це сучасна альтернатива традиційній освіті, яка пропонує вам можливість навчатися вдома у свій час - або на роботі, або де завгодно. Це ваша можливість засвоїти нові навички та досягти своїх цілей, ми надаємо вам засоби та гнучкість для підвищення вашої кар’єри.

Ми є одним із найдосвідченіших постачальників послуг онлайн-навчання. Ми пропонуємо кваліфікацію, затверджену провідними професійними та науковими установами, щоб Ви отримали впевненість у визнаній кваліфікації. Вибираючи iQualify UK , ви вибираєте гнучкий та доступний спосіб засвоєння нових або розвиток ваших існуючих навичок та / або отримання додаткової кваліфікації.

Після реєстрації ви отримаєте логін та пароль для навчальної зони, де ви знайдете всі свої матеріали курсу та інформацію про підтримку. Ми також надсилаємо вам контактні дані вашого онлайн-репетитора.

Який курс iQualify UK є правильним для вас?

Ми пропонуємо широкий спектр професійно акредитованих курсів. Оскільки цілі та амбіції кожного різні, ми хочемо переконатися, що курс, який ви хочете вивчити, є правильним вибором для вас. Можливо, ви вже дуже чітко уявляєте, що ви хочете або що потрібно вивчати. Якщо ви не впевнені, яку тему взяти або з якого рівня почати, врахування наступних моментів може допомогти вам прийняти правильне рішення:

 1. Спочатку подумайте про те, що ви хотіли б дізнатись, і про причини, чому. Можливо, ви захочете отримати кваліфікацію, щоб підняти свою освіту на новий рівень, отримати кращу посаду на роботі або навчитися чомусь новому, щоб здійснити пристрасть. Якими б не були ваші причини та інтереси, ми пропонуємо різноманітні курси, які допоможуть вам дістатись там, де ви хочете бути.
 2. Також потрібно враховувати кількість часу, який ви можете або хочете присвятити навчанню. Ми знаємо, що у вас може бути дуже насичене життя або, можливо, ви довгий час не вчились і хочете почати повільно. Усі наші курси пропонують гнучкі варіанти навчання, які будуть відповідати вам, щоб ви могли вчитися як завгодно швидко або пройти повний навчальний період, щоб закінчити свій курс.
 3. Нарешті, важливо врахувати, який ваш досвід, думаючи про те, який рівень ви прагнете розпочати. Для деяких людей це найважче рішення з усіх, але ми можемо допомогти. Вас не слід відкладати, націлюючи високо, але ви не хочете братися за те, чого не зможете досягти. Ваше рішення буде залежати від співвідношення вашого досвіду, вашої попередньої освіти та часу, який ви хочете і зможете витратити на навчання.

Ми пропонуємо широкий спектр предметів та рівнів, і багато курсів не потребують попередньої кваліфікації, тому, якщо ви відповідаєте основним вимогам і думаєте, що зможете це зробити, ви готові піти. Якщо у вас все ще є запитання, прочитайте нашу сторінку поширених запитань або зв’яжіться з нами.

139114_pexels-photo-3781529.jpeg

Інтернет-репетитори

Після того, як ви вступили до однієї з наших кваліфікацій, вам призначають спеціального викладача, який є ретельно підібраним експертом з предметів у галузі вашого навчання. Кожен з наших викладачів має досвід викладання онлайн-курсів і знає проблеми, а також переваги онлайн-навчання.

Ваш викладач надає вам академічну підтримку та відповідає на будь-які запитання щодо вашої кваліфікації, включаючи її зміст та оцінки. Вони гарантують, що ви повністю готові до успішного складання своїх завдань та іспитів (якщо є), надаючи та маркуючи ефективні засоби перегляду, такі як контрольні роботи та пробні іспити. Всі ваші документи позначені конструктивно, щоб ви точно знали, де ваші сильні та слабкі сторони.

Ваш репетитор прагне підтримувати вас у навчанні, і є кілька способів, як ви зможете з ними зв’язатися:

 • Електронною поштою: задавайте питання у свій час цілодобово; ваш викладач відповість відповідями та порадами протягом 24 годин (робочих днів).
 • Через Інтернет-чат: Задавайте своє запитання, поки воно у вас свіже, і спілкуєтесь із викладачем у режимі реального часу, коли вони в мережі.
 • По телефону або по Skype: Зв’яжіться зі своїм репетитором по телефону в робочий час, і вони зможуть вам негайно допомогти.

Наші студенти кажуть нам, що мати онлайн когось, хто допоможе їм провести матеріал та надати підтримку, коли їм це потрібно, дійсно важливо під час онлайн-навчання. Правильна підтримка може змінити все.

Зверніть увагу, що ви матимете тьютора лише у тому випадку, якщо ви навчаєтесь за кваліфікацією; курси не включають доступ до репетитора (і за ціною відповідно нижчі). Якщо ви не впевнені у різниці, кваліфікація матиме "Рівень" і буде присуджена Організацією, що присуджує нагороди.

Навчальна зона

Усі наші курси та кваліфікація проводяться через навчальну зону iQualify UK . Студенти отримують логін та пароль після завершення реєстрації для обраного курсу або кваліфікації.

Іспити та завдання

Щоб досягти ваших амбіцій та досягти бажаного результату, студентам потрібно пройти певну форму оцінювання. Зазвичай це іспити та завдання для обраних ними курсів та кваліфікацій.

Розташування

 • London

  11 Selsdon Way, London, E14 9GL, UK, E14 9GL, London

Запитання