IQS – Universitat Ramon Llull

IQS – Universitat Ramon Llull

IQS – Universitat Ramon Llull

Введення

Навіщо навчатися в IQS

IQS є університетським центром Товариства Ісуса, членом-засновником Universitat Ramon Llull, з більш ніж столітнім досвідом і довгою історією. Національна та міжнародна акредитації гарантують безперервну роботу та зміцнюють наш престиж.

 • Комплексна освіта
  Наше покликання та наше зобов'язання полягає в тому, щоб навчати людей етично та всебічно в особистому, академічному та професійному планах. У результаті в IQS набуття професійних навичок поєднується з розвитком людського виміру студента.
 • Практичний вимір програм
  Програми розроблені для забезпечення практичної міждисциплінарної освіти. Викладацький склад IQS має визнаний професійний досвід у промисловості та на підприємствах, що дозволяє їм надавати дуже практичні та сучасні рекомендації щодо ринку праці.
 • Зв'язки з Enterprise
  Усі студенти проходять обов’язкове стажування в приватних компаніях, а остаточні проекти спрямовані на розробку практичних робіт, таких як бізнес-план.
 • Служба обміну вакансій та професійної орієнтації
  Студенти мають доступ до біржі вакансій IQS і служби професійної орієнтації, де вони отримують професійне керівництво та допомогу, особливо під час працевлаштування на першу роботу.
 • Міжнародне покликання
  IQS Студентські обміни з іноземними університетами є ідеальним доповненням до навчання за програмою, надаючи досвід, який збагачує студентів як академічно, так і особисто.
 • Повна програма англійської мови та вивчення мови
  IQS надає можливість пройти деякі програми магістратури та програму бакалаврату з ділового адміністрування та менеджменту повністю англійською мовою або поступово іспанською та англійською мовами, а також можливість вивчити німецьку мову.
 • Індивідуальний догляд і невеликі групи
  У студентів є особисті наставники, які допомагатимуть їм у навчальних, професійних та особистих питаннях. Класи складаються з малих груп на всіх програмах бакалаврату та магістратури IQS .
 • Гранти IQS
  IQS має широку програму стипендій і грантів, яка включає стипендії за досягнення та гранти на допомогу сім’ї.
 • Професійна спеціалізація в програмах магістратури IQS
  Діапазон програм магістратури IQS надає студентам можливість розвивати свою професію в певній галузі навчання з комплексною підготовкою.
 • Дослідження та критичне мислення
  Дослідження є важливою діяльністю для забезпечення якісної освіти, розвитку критичного мислення та сприяння розвитку знань. З цієї причини IQS заохочує дослідження на своїх студентах бакалаврату, магістратурі та докторантурі. програми.

IQS має дві школи: IQS інженерну школу, де викладають наукові та технічні дослідження, і IQS школу менеджменту, де викладають економіку та бізнес.

Міжнародні обміни

IQS повністю відданий ідеї інтернаціоналізації науки та вірить, що міцніші міжнародні зв’язки ведуть до якісніших досліджень.

Обмін студентами з іноземними університетами — ідеальний спосіб доповнити навчання в IQS досвідом, який збагатить студентів як академічно, так і особисто. Обмін здійснюється з відомими іноземними університетами, з якими IQS уклав угоди про обмін. Зокрема, IQS має угоди про обмін із 96 університетами: 44 у Європі, 31 у Північній Америці, 12 у Південній Америці, 3 у Центральній Америці, 5 в Азії та 1 в Африці.

Через свій відділ міжнародних зв’язків IQS підтримує та скеровує тих студентів, які бажають вивчати частину своїх програм за кордоном. Відділ міжнародних відносин також пропонує допомогу всім іноземним студентам, які бажають приїхати до IQS .

Завдяки цим міжнародним обмінам IQS студенти та дослідники отримають такі переваги:

 • Вдосконалюйте мову: немає кращого способу вивчити мову, ніж жити в країні, де нею розмовляють. Це покращує їхні професійні можливості, оскільки міжнародні компанії шукають кандидатів, які вільно володіють другою мовою.
 • Нові стосунки: у них буде можливість познайомитися з людьми, які мають погляди та культури, відмінні від їхніх, які можуть навіть допомогти їм у професійному житті.
 • Розвиток навичок: досвід життя за кордоном протягом певного періоду часу допомагає людям стати більш відповідальними та відданими іншим завдяки розумінню культурних відмінностей.
 • Працевлаштування: завдяки навчанню за кордоном мережа контактів студентів помітно розшириться на міжнародному рівні, що відкриє їм шлях до інших компаній чи інших можливостей.

Покликання викладати та досліджувати

Основною метою інженерної школи IQS є навчання та дослідження в галузі науки й техніки. Програми розроблені для забезпечення практичної та міждисциплінарної підготовки, приділяючи особливу увагу як фундаментальній науці, так і експериментальній роботі.

Дослідження є важливою діяльністю для забезпечення високоякісної освіти, розвитку критичного мислення та сприяння прогресу в знаннях. Ось чому IQS стимулює та просуває дослідження, починаючи з програм бакалаврату та магістратури й закінчуючи докторськими програмами. Школа IQS

Інженерні споруди включають лабораторії, майстерні, дослідні та напівпромислові цехи. У навчальних майстернях і лабораторіях кожному студенту призначається станція для індивідуального використання.

Підприємницький характер

IQS Школа менеджменту є міжнародно визнаною за підготовку своїх випускників у галузі ділового адміністрування та менеджменту.

Його місія полягає в комплексній підготовці людей зі ставленням, знаннями та навичками, які дозволять їм створювати, очолювати та керувати конкурентоспроможними організаціями, які будуть виділятися в промисловій та технологічній сфері та які віддані досконалості та справедливості.

Професійний досвід факультету Школи менеджменту IQS є відомим, а також його дослідницький профіль, який дуже вимагає постійного виробництва внесків, таких як публікація довідкових статей, участь у конгресах, розділах для книг і симпозіумах , серед інших.

Акредитації

Акредитація AACSB

Розташування

 • Barcelona

  IQS Via Augusta, 390,, 08017, Barcelona

  Запитання