IPSL Institute for Global Learning

IPSL Institute for Global Learning

IPSL Institute for Global Learning

Введення

IPSL Institute for Global Learning переосмислює вищу освіту у 21 столітті - використовуючи міжнародні партнерські відносини, які усувають кордони між науковими колами та суспільством, та навмисне налаштовує навчальний досвід студентів на виклики та можливості сучасного світу. Наше унікальне освітнє середовище характеризується інтелектуальною суворістю, відкритістю, взаємністю, творчістю та вміннями та рішучістю щодо розширення можливостей.

Спочатку відома як "Міжнародне партнерство для навчання та обслуговування лідерів" - IPSL, заснована в 1982 році, - це освітня організація, яка обслуговує студентів, коледжі, університети, некомерційні організації та інші сервісні установи по всьому світу, сприяючи програмам, які пов'язують волонтерські послуги з громадське та академічне навчання.

Відповідно до нашої традиції як піонерів освіти, IPSL нещодавно започаткувала нашу новітню ініціативу у 2017 році ... Організація громад та громадський активізм, або, просто, "COSA".

77411_BaanTonChokVillage-ВОЛОНТЕРИНГ-НАВЧАННЯ10.JPG

Що мотивує IPSL?

IPSL працює над тим, щоб зробити міжнародне залучення більш етичним, доступним та стійким, сприяючи спілкуванню та навчанню між студентами та представниками соціальних змін у всьому світі. На відміну від стажування, IPSL не «розміщує» студентів, а, навпаки, пропонує студентам можливість спілкуватися з нашими організаціями соціальних змін (нашими партнерами) у 4 країнах.

Сьогодні IPSL пропонує повністю акредитовані випускницькі програми та програми кредитного навчання студентів-сервісів у країнах по всьому світу-програми, у яких взяли участь понад 4000 студентів з більш ніж 400 університетів або коледжів США та 25 інших країн. IPSL інвестує понад 83% своїх доходів від програм безпосередньо у спільноти, які вони обслуговують.

Розташування

 • Portland

  4110 SE HAWTHORNE BLVD., #200, 97214, Portland

 • Cusco

  Cusco, Перу

  • Medellín

   Medellín, Колумбія

   • Hanoi

    Hanoi, Вієтнам

    • Thessaloniki

     Thessaloniki, Греція

     • Cartagena

      Cartagena, Колумбія

      • San Lucas Tolimán

       San Lucas Tolimán, Гватемала

       Запитання