Instituto Politécnico de Santarém

Instituto Politécnico de Santarém

Instituto Politécnico de Santarém

Введення

Подання та Статути

IPSantarém є державним політехнічним вищим навчальним закладом в службі суспільства, прихильного кваліфікації літніх людей, для виробництва і розповсюдження знань, створення, передачі і поширення знань професійного характеру, культури, науки, технології, мистецтво, цілеспрямованих досліджень і дослідно-конструкторських розробок, підкреслюючи центральну роль учня і навколишнього спільноти в міжнародних рамках.

IPSantarém

Вона була створена 26 грудня 1979 року в відповідно до Закону указом № 513 Т / 79. На початку, я зрозумів, Аграрна школа Сантарені і школу освіти Сантарені. В кінці 1985 року було створено школа управління та технологій Сантарені. У 1986 році вона була включена до складу Інституту Томар технологічної школи, в 1997 році, призвело до політехнічний інститут Томар. У 1997 році він створив Ріо-де-спортивної школи Major і в 2001 році була включена до складу школи охорони здоров'я Сантарені. IPS визнаний як центр розвитку та ведення в галузі освіти, культури та досліджень, розробленої в регіоні, створеної в 70-і роки, в даний час включає в себе п'ять шкіл, чотири в місті Santarém і міста Ріо Maior. Інтегрований в Інституті є також соціальні послуги, які надають житло для студентів, стипендій, їдалень, медичного забезпечення, а також ряд спортивних споруд для займатися різними видами спорту, деякі поширюються на escalabitana спільноти.

IPSantarém сприяє інституційному співробітництву і ефективної мобільності всіх своїх агентів, як на національному і міжнародному рівнях, особливо в європейському просторі вищої освіти і спільноти, котрі спілкуються португальською країн.

Бере участь в діяльності по зв'язку в суспільстві, в тому числі поширення і передачі знань, а також економічної цінності наукових знань, а також забезпечити умови для всіх належним чином кваліфікованих громадян, щоб мати доступ до вищої освіти і навчання протягом усього життя.

Розташування

  • Santarém

    Complexo Andaluz Apartado 279 2001-904, , Santarém

Запитання