© TESS
IPSA - Aeronautics and Space

IPSA - Aeronautics and Space

IPSA - Aeronautics and Space

Введення

Ласкаво просимо до Вищої школи інженерії IPSA, яка спеціалізується на авіації, космосі та розумній мобільності!

IPSA, де втілюється мрія аеронавігаційної техніки

З моменту свого створення в 1961 році IPSA керувалася постійною турботою про те, щоб навчання, що надається студентам, відповідало потребам компаній. Таким чином, наш магістр аеронавігаційної інженерії складається з спеціальностей і спеціалізацій, які складають основи придбання та поглиблення основних і міцних знань у цій галузі. Ця програма постійно розвивається та оновлюється під керівництвом та роботою відділу розвитку школи.

Диплом інженера , еквівалентний ступеню магістра з авіаційної інженерії, присуджений IPSA, засвідчує здатність випускників вирішувати будь-які проблеми, пов’язані з аеронавтикою та космосом. Навчання IPSA також дозволяє випускникам працювати у суміжних передових галузях аеронавтики та космосу, зокрема в наземному транспорті, який використовує методи та технології, подібні до тих, що використовуються в аеронавтиці.

Тренінг

Магістерська програма базується на балансі між академічною та практичною діяльністю: лекції, навчальні посібники, семінари, консультації з дизайну, проекти, пов'язані з промисловим середовищем, та стажування. Студент є головною дійовою особою у своєму навчанні, вибираючи основний та інший варіант, що дозволяє йому персоналізувати свої курси та отримати досвід у обраній ним галузі. Бізнес-конференції та міжнародна відкритість надають додаткові навички формування у студентів критичного мислення та здатності приймати рішення.

Мова

Майстер в основному викладається англійською мовою. Деякі курси викладаються французькою мовою з другого семестру.

Разом з магістерською програмою студенти отримують переваги від інтенсивних курсів французької мови, оскільки вони повинні досягти рівня B2 французької мови в кінці років навчання, щоб отримати ступінь.

Вища технічна школа поблизу промисловості

За понад 60 років існування IPSA налагодила відносини та тривалі партнерські відносини з великими гравцями в аерокосмічному секторі. Ці партнери добровільно зустрічаються зі студентами та обговорюють різні аспекти (наукові, технічні, культурні та економічні) інженерної професії. Ця близькість до промисловості дозволяє IPSA через свою Раду розвитку узгодити навчання з потребами галузі. Випускники, які працюють у великих компаніях галузі, охоче повертаються до своєї школи, щоб поділитися своїм досвідом із майбутніми інженерами IPSA.

Пристрасть - головна мотивація

Якщо є школа, де присутня пристрасть, то це IPSA. Проекти асоціацій, завдяки своїй складності, розкривають пристрасну сторону Ipsaliens. IPSA також організовує різні заходи, щоб дати можливість своїм студентам жити своєю пристрастю, наприклад конференції акторів аеронавтики у Франції, симулятори польотів, присутність на різноманітних авіашоу та зборах.

Статистика

IPSA в цифрах

 • 3 програми, відкриті для іноземних студентів:
  • 5-річна програма аеронавігаційної техніки (бакалавр + магістратура)
  • Майстер програми аеронавігаційної техніки
  • Програма літньої школи
 • 2 кампуси: Париж, Тулуза,
 • більше 2000 студентів
 • 3000 випускників
 • +100 університетів-партнерів по всьому світу
 • 700 партнерств з провідними компаніями
 • 70 студентських асоціацій
 • 3000 випускників на ключових посадах у компаніях
 • 90% студентів приймаються на роботу протягом 3 місяців після закінчення навчання

  Розташування

  • Paris

   63 boulevard de Brandebourg 94200 IVRY-SUR-SEINE FRANCE, 94200, Paris

  Запитання