International University SDI München

International University SDI München

International University SDI München

Введення

Вас цікавить вивчення бізнесу, комунікації та медіа? Або ви хочете розширити свої знання як фахівець з мови , отримавши ступінь бакалавра чи магістра? Чи хотіли б ви професійно закріпитися в міжнародному контексті?

Internationale Hochschule SDI München є фахівцем із міжкультурної комунікації та пропонує визнані державою та акредитовані програми бакалавра та магістра з бізнесу, комунікації, медіа та мови. Усі наші магістерські програми акредитовані для отримання вищого рівня обслуговування .

142300_Gebaeude_SDI_Wall_Art_edited_small.jpg

Умови навчання в приватному університеті гарантують невеликі навчальні групи та інтенсивний контроль професорів і викладачів з практичним досвідом. Internationale Hochschule SDI München характеризується міжнародною атмосферою та має міжнародне співробітництво та контакти. Таким чином, ви вже можете отримати цінний практичний та міжнародний досвід під час навчання.

Internationale Hochschule SDI München переслідує виключно благодійні цілі. Внески, зібрані через плату за навчання, служать для постійного розвитку асортименту наших курсів.

143273_studiengaenge_main_header.jpg

Розташування

  • Munich

    Internationale Hochschule SDI München University of Applied Sciences Baierbrunner Straße 28, 81379, Munich

Запитання