International University of Monaco

International University of Monaco

International University of Monaco

Введення

International University of Monaco — приватний вищий навчальний заклад, заснований у 1986 році в князівстві МОНАКО.

Його програмне портфоліо включає в себе ступені бакалавра, магістра наук, MBA та DBA. Він зосереджується в основному на тих сферах знань, які тісно пов’язані з Монако: менеджмент послуг з високою доданою вартістю, особливо в секторах розкоші та фінансів. Такий підхід дозволив IUM виділитися та досягти постійного зростання, при цьому кількість студентів, що набираються, зросла з 300 студентів у 2010 році до 650 у 2021 році. Інтеграція в INSEEC Group, французького лідера у сфері приватної вищої освіти, безсумнівно, сприяла цій еволюції.

Незважаючи на це зростання, IUM залишається інтимною бізнес-школою людського масштабу з глибоко мультикультурним поглядом. Маючи у своєму складі студентів понад 70 різних національностей, IUM заохочує взаємодію та обмін між студентами з усього світу.

Натхненний і керуючись своєю місією, IUM поставив конкретні цілі, які характеризують його бачення свого майбутнього та ролі, яку він збирається відігравати в своєму середовищі:

 1. Бути визнаним на місцевому та міжнародному рівні як орієнтир у діловій та академічній спільноті у високоцінних послугах, особливо в управлінні розкішшю, готельному бізнесі та управлінні подіями та фінансових послугах.
 2. Бути важливим гравцем у просуванні корпоративної соціальної відповідальності та сталого розвитку в секторах розкоші, гостинності та фінансових послуг.
 3. Зробити значний внесок у привабливість Монако та бути флагманською установою в Князівстві.
 4. Пропагувати інноваційний педагогічний підхід, який розширює межі класної кімнати шляхом мобілізації навчання на основі проектів і досвіду безпосередньо з безліччю організацій.
 5. Підготувати та навчати затребуваних практиків у сфері розкоші, гостинності та фінансових послуг, прийнятих на роботу після закінчення навчання, а також створити впливову та активну мережу випускників, яка є джерелом додаткової вартості для компаній у цих сферах.

Опис місії

 • IUM навчає висококваліфікованих та відповідальних бізнес-лідерів з усього світу в сферах високоцінної діяльності, зокрема у сфері розкоші, гостинності та фінансових послуг.
 • IUM пропонує чудове викладання у своєму невеликому, пов’язаному, стимулюючому, міжкультурному середовищі, що сприяє розвитку духу підприємництва, співпраці, навчання на досвіді та взаєморозуміння між студентами, викладачами та співробітниками.
 • IUM означає якість освіти через дослідження, присвячені просуванню та поширенню управлінських знань у високоцінній діяльності з метою покращення управлінської практики. Вона проводить свою науково-дослідницьку діяльність у тісному зв’язку з місцевою та міжнародною бізнес-спільнотою, заохочуючи інновації, корпоративну соціальну відповідальність та сталий розвиток.
 • IUM сприяє інтернаціоналізації академічної установи, до якої він належить, OMNES Education, а також привабливості та динамізму Князівства Монако.

Бачення

 • Бути визнаним на місцевому та міжнародному рівні як еталон у ділових та наукових спільнотах у сфері послуг з високою вартістю, зокрема у сфері управління розкішшю; Організація гостинності та подій; та фінансові послуги; на навчання в аспірантурі та аспірантурі; і для досліджень у цих областях.
 • Бути значним гравцем у просуванні корпоративної соціальної відповідальності та сталого розвитку у сфері розкоші, гостинності та фінансових послуг.
 • Зробити значний внесок у привабливість Монако.

Ключові показники

 • +680 студентів
 • +70 національностей
 • 30 учнів у класі
 • 600 подій у Монако на рік

Сильний акцент на експериментальному навчанні

У IUM студенти можуть застосовувати свої академічні знання поза повсякденним навчальним середовищем у реальному бізнес-контексті.

Підхід до навчання на досвіді характеризує всю навчальну програму, акцентуючи увагу на застосуванні, прикладах із реального світу та тематичних дослідженнях.

Такий підхід дає студентам можливість працювати над конкретними актуальними проблемами, які ставлять перед ними компанії, і брати активну участь з відповідними керівниками компаній у прийнятті стратегічних рішень і рекомендаціях, як правило, під час бізнес-конкурсів, стажувань та навчальних поїздок на основі командних проектів, організованих у межах Програма.

Акредитації

Акредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

 • Monaco-Ville

  14 Rue Hubert Clerissi, 98000, Monaco-Ville

  Запитання