Keystone logo
© Carrianna Field
International University of Catalonia

International University of Catalonia

International University of Catalonia

Введення

Дух університету

Покликання вчитися і змінювати світ

Університет включає знання, дослідження та передачу знань. Однак ми прагнемо більше.
Ми люди, які присвячують наш час і зусилля для навчання, щоб змінити світ. Ви можете побачити цю амбіцію в діяльності UIC Barcelona. Це в нашій ДНК.

Майте досвід університету, про який ви завжди мріяли

Розміщення кожного студента в центрі всього означає, що ви є головним героєм в UIC Barcelona.

Це наше зобов'язання перед вами, відображене індивідуальною увагою, невеликими групами класів, дружнім навчальним корпусом, допоміжними послугами та всім необхідним для вдосконалення своїх навичок.

Побудова мостів до професійної реальності

Ми пов'язані з суспільством і з компаніями. Заняття проводяться і викладаються активними фахівцями. Вони доповнюються програмою працевлаштування. З усіх цих причин UIC Барселона має одну з найкращих ставок зайнятості в каталонській системі університетів.

У Барселоні і у зв'язку зі світом

Багатокультурний Барселона забезпечує всеосяжний талант і знання.
Ми також маємо міжнародні угоди та програми обміну з університетами за кордоном. Деякі з наших програм навчання викладаються частково англійською мовою; Ви можете навіть взяти всю програму на цю мову.

Акредитація

Університет Міжнародного Каталонії офіційно розпочав свою наукову діяльність у жовтні 1997 року. Органічний закон 11/1983 про реформу університетів (LRU) разом із законом Парламенту Каталонії 26/1984 встановив відповідну правову основу для створення університету з здатність присуджувати офіційні дипломи. Fundación Familiar Catalana (Catalan Family Foundation) взяла на себе повну відповідальність за виконання цього академічного проекту.

Основні причини, чому студент повинен розглянути навчання в UIC Barcelona

 1. Міжнародний досвід в одному з найбільш захоплюючих міст світу: Барселона
 2. Висококваліфіковані професори та професіонали, які люблять викладати з міжнародним мисленням
 3. Офіційні ступені та практичні заняття
 4. Міжнародні стажування
 5. Високий рівень працевлаштування
 6. Оптимальний спосіб поліпшити мовні навички
 7. Особистий тренінг і консультації для всіх програм і для всіх студентів
 8. Мережа та контакти
 9. Розвиток лідерських та підприємницьких навичок
 10. Продовжувати навчання: магістр, аспірант і доктор філософії. програм

Послуги

Розміщення: Якщо Вам потрібне проживання під час свого перебування в університеті, Ви зможете подати заявку на студентські резиденції, квартири та кімнати, спеціально розроблені для Ваших потреб.

Спорт: Навчання в UIC Барселоні означає розвиватися в цілому як людина. Ми заохочуємо студентів до занять спортом і фізичними навантаженнями. Університет сприяє та організовує спортивні заходи, конкурси та надає студентам знижки та інші переваги, щоб вони мали доступ до інших закладів і організацій Барселони.

Коучинг та консультування: послуги з консультування та навчання, призначені для студентів для досягнення своїх особистих та професійних проблем.

Студентське життя

Служби студентів: допомагає вам досягти найважливішого: ваших особистих цілей.

Вона організовує широкий спектр культурної, спортивної, соціальної та академічної діяльності. Служба надає інформацію та рекомендації з академічних, адміністративних та позакласних питань в університеті.

Студентські служби УІК відповідають за інформування та консультування студентів університетів про те, як управляти своїми документами, а також іншими позакласними питаннями.

Випускники: UIC Barcelona релізує свою академічну філософію суспільству через свою спільноту з 12.000 випускників. Ця філософія - це досконалість у роботі, індивід, що знаходиться в центрі всього, прагнення служити і постійний пошук істини.

Розташування

 • Barcelona

  Barcelona campus Inmaculada, 22, 08017, Barcelona

 • Turin

  Turin, Італія

Програми

Запитання