International University For Graduate Studies -  IUGS

International University For Graduate Studies - IUGS

International University For Graduate Studies -  IUGS

Введення

Призначений для фахівців з різним рівнем освіти і досвіду, програм на МСГН структуровані, щоб задовольнити потреби кваліфікованих людей, які прагнуть завершити свої офіційні повноваження.

Об'єднавши англійські і американські моделі післядипломної освіти, практикуючих фахівців, які накопичили значний пост-бакалаврську курсову тепер мають можливість оперативно заробити їх ступінь магістра або доктора і сертифікації через он-лайн або змішаних шляхів.

Багато студентів завершили необхідну курсову роботу, але ще не завершили свою дисертацію або дисертацію. Інші накопичили достатні дипломні кредити, але не вжили необхідних курси, щоб заробити їх ступінь. Проте інші вжили необхідних курси, але знайшли ці курси не були прийняті для передачі.

МСГН приймає для передачі всіх відповідних курсів після бакалаврату зароблених в акредитованих закладах, в тому числі, затверджених безперервної освіти, ліцензування та сертифікації курсових робіт до або після прийому.

Так як більшість кандидатів в середині життя професіоналів, вони визнані як рівноправні вузли і поважають за їх кар'єри, особистої і схоластичних досягнень. Традиційні відносини професор-студент замінюється академічної і професійної спілкування. Сполучний серед кандидатів, а також між кандидатами і професорами, розвивається і триває після закінчення школи.

The УНІВЕРСИТЕТ була заснована в 1979 році, акредитована, і заслужив академічного і професійного визнання і схвалення з боку державних і приватних організацій. Кожен професор практикуючий професіонал, який заробив принаймні одну докторську дисертацію. Тому, наукові та практичні знання інтегровані в МСГН знання і практичний досвід.

Про себе вірувань

Існує потреба в наукових ступенів, які доступні за ціною, індивідуально розвивається, мають академічної цілісності і дозволяють докторських і кандидатських кандидатів продовжувати виконувати свої інші зобов'язання. Всі відповідні післявузівської кредити від акредитованих установ повинні бути прийняті для передачі. Більшість пост-бакалаврат кредитів, необхідних для ліцензування і сертифікації повинні бути прийняті для передачі. Аспіранти повинні мати право приймати після бакалаврату курси в різних установах, які обслуговують своїх професійних і особистих цілей. Аспіранти, які шукають ступеня повинні бути зобов'язані прийняти, або раніше прийняті, традиційне кількість пост-бакалаврат кредитів, необхідних великими університетами. Аспіранти повинні бути індивідуально визнані і шановані за їх професійних і академічних досягнень. Студенти з професійної зрілості і відповідного життєвого досвіду є кращими кандидатами на продовження навчання.

Розташування

  • Portsmouth

    Corner of Rodney & Sandwich Street Portsmouth, Commonwealth of Dominica, W.I., , Portsmouth

    Запитання