International Technological University

International Technological University

International Technological University

Введення

Місія International Technological University - сприяти вдосконаленню освіти для студентів, особливо зацікавлених у високотехнологічній підприємницькій галузі. Усі наші програми мають прикладний характер, з акцентом на спеціальні галузі, пристосовані до потреб ринку компаній Кремнієвої долини.

International Technological University запроваджує сучасну освітню модель, орієнтовану на галузь, яка забезпечує освіту у всьому світі. Освітня педагогіка International Technological University культивує інноваційне мислення, етичне лідерство та підприємницький дух через практичну галузеву навчальну програму, що відображає культуру Кремнієвої долини.

International Technological University усуває розрив у рівнях зайнятості та надає людям змогу вести успішне, збагачуючи життя як значущий внесок у світову спільноту. Студентів активно заохочують до співпраці або стажування у відповідних місцевих галузевих фірмах з самого початку їх академічного навчання як невід'ємної частини академічної педагогіки International Technological University .

Розташування

  • Santa Clara

    El Camino Real,2010, 95050, Santa Clara

    Запитання