International School of Advanced Learning

International School of Advanced Learning

International School of Advanced Learning

Введення

НАША КОМАНДА

Наша команда складається з трьох міжнародних педагогів та викладачів, об'єднаних загальним засобом надання високоякісних програм ESL для молодих людей та бізнес-професіоналів у Бостонському регіоні.

Серед наших альма-матерів - Університет Брандейс, Бостонський університет, Білоруський державний університет, Східморський коледж та Ла-Сорбонна IV. Між нашими трьома мовами ми спілкуємося на 10 мовах, які включають слов'янську, німецьку та романську мови.

Будучи самими іммігрантами, ми віримо, що ми однозначно готові розуміти і допомагати студентам ESL, коли вони стикаються з перешкодами вивчення англійської мови як дорослих. Використовуючи нашу різноманітну та широку освітню освіту та посилюючи її з першого досвіду іммігрантів, ми змогли створити школу, яка навчить англійську та допомагає нашим студентам побудувати для себе життя в Америці або знайти успіх як двомовний професіонал за кордоном.

НАША ФІЛОСОФІЯ

Ми розуміємо, як важко шукати добре оплачувану та стимулюючу роботу, особливо якщо ваші знання англійської мови не такі розвинені, як ви хотіли б. Ми також знаємо, як розчарувати це може бути наявність практичних і товарних навичок, а також відсутність належних засобів їх вираження.

Наша філософія є керівництвом.

Забезпечуючи надійну основу за допомогою мовної освіти, орієнтованої на кар'єру, ми допоможемо вам прокласти шлях до роботи ваших мрій. Якщо ви вже розумієте мову і вам потрібна допомога у застосуванні себе до ваших цілей, або якщо ви не знаєте, в якому напрямку ви хотіли б взяти ваше життя - але знайте, що вам потрібна англійська мова, щоб потрапити туди - ми будемо працювати з вами керувати своїм життям вперед.

Ми віримо в розширення можливостей керівництва через освіту та гарантії. Допомагаючи вам зрозуміти процес пошуку ідеальної роботи чи кар'єрного шляху, ви зможете використовувати свої навички, передумови та ентузіазм для досягнення успіху.

НАШЕ ВИЗНАЧЕННЯ

Знання це сила. Наша мета - забезпечити унікальний і найважливіший доступний підхід до мовної освіти.

Кожен студент, який проходить через наші двері, має особливі потреби. Наш відмінний "будівельний блок" підхід дозволяє учням налаштовувати свою освіту відповідно до їхнього особистого навчання та досягнення своїх особистих цілей.

Навчання дорослих не існує підходу "підходить для всіх", і тому ми наполегливо працювали над створенням масиву програм, які дозволяли кожному, хто ходить у наших дверях, навчатися у такий спосіб, який має сенс для них. Працюючий професіонал з напруженим графіком виграє більше від короткочасного інтенсивного курсу, а молода дорослі, які з гнучким графіком можуть скористатися довгостроковою програмою занурення.

У той же час ми хочемо, щоб наша школа також була надійним притулком - центром допомоги та освіти як для наших зарубіжних сусідів, які постійно живуть у Бостоні, так і для наших тимчасових студентів, які відвідують місто. Наша велика пропозиція студентських послуг створена як життєвий шлях в Бостоні та допомагає руку нашому студентському корпусу.

НАШЕ ЗАВДАННЯ

Наша місія полягає в тому, щоб забезпечити якісне навчання англійською мовою, а також основні навички та культурні знання, які допоможуть нашим студентам досягти своїх академічних, професійних та особистих цілей.

Надайте студентам можливість покращити свої мовні навички та сприяти оцінюванню американської англійської мови та культури в навчальному середовищі.

Підтримуйте команду інструкторів та адміністраторів, які допомагають студентам асимілювати і легко інтегруватися в культуру та повсякденне життя США.

Пропонуємо формальну академічну інструкцію, а також практичні заняття для повсякденного життя.

Запропонувати індивідуальну увагу студентам за допомогою нашого унікального підходу "Будівельні блоки".

Забезпечення програм, які є освітою, сучасними, якісними та демонстративно ефективними.

Розташування

  • Boston

    20 Linden Street - 2nd Floor, Allston, MA 02134, Boston

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання