Keystone logo
International Psychoanalytic University Berlin

International Psychoanalytic University Berlin

International Psychoanalytic University Berlin

Введення

Міжнародний психоаналітичний університет (IPU) Берлін - це визнаний державою приватний університет, акредитований Німецькою радою з наук і гуманітарних наук, Wissenschaftsrat, яким належить та керує юридична особа, що не є прибутковим представником, Фондом сприяння університетському психоаналізу. Він поєднує в собі вимогливі наукові стандарти з навчальними курсами практичної психології (курси бакалавра та магістратури), а також з курсами психотерапії, психоаналітичного культурології, лідерства та консалтингу, які мають проводитись за сумісництвом паралельно до роботи. Університетський кампус розташований безпосередньо біля річки Шпрее в районі Берлін-Міт.

З початком лекції в МПУ в 2009 році було усунено прогалину, що виникла в однобічному напрямі природничих дисциплін навчальних курсів академічної психології. Навчальні курси МПУ передають психоаналіз як науку, яка відображає людину як біологічну, соціальну та культурну форму і прагне зрозуміти індивіда на тлі їх особистої історії та під впливом несвідомого. Усі навчальні курси МПЕ орієнтовані як на наукові, так і на прикладні програми та забезпечують тісний контакт з клінічною та педагогічною практикою з першого навчального семестру.

Заява місії МПС

МПС сприяє вивченню, удосконаленню досліджень та подальшої освіти, а також дослідження на психоаналітичній основі та проводить трансдисциплінарне розуміння науки у своїх галузях викладання та досліджень.

В діалозі з іншими науками це сприяє подальшому розвитку психоаналізу як прикладної суспільної науки та теорії культури.

Він передає психоаналіз як науку, яка відображає людину як біологічну, соціальну та культурну форму і яка прагне зрозуміти індивіда на тлі їх особистої історії та під впливом несвідомого.

Вчені, які читають лекції та досліджують в Інтернету, отримали багаторічний досвід практики, викладання та досліджень. Вони насолоджуються чудовими умовами навчання та праці з необхідними ресурсами.

Аналіз, обговорення та спільний розвиток - на міждисциплінарному рівні та за межами будь-яких груп статусу - є визначальним критерієм наукової та організаційної роботи в МПС.

IPU розбудовує мережі та встановлює співпрацю з національними та міжнародними партнерами в галузі науки, підготовки та практики, які сприяють взаємному збагаченню з точки зору змісту та позитивного сприйняття серед широкої громадськості.

МПС виховує (само) рефлексивне ставлення до викладання, дослідження та на прикладному рівні, тісний зв’язок між заявкою та дослідженнями, а також міждисциплінарний та міжнародний діалог. Це сприяє охороні здоров'я всього населення.

Стипендії та фінансування

Кінцевий термін подачі заявок на стипендію STIBET III – Matching Funds минув. Процес відбору на зимовий семестр 2021/2022 завершено, і всі заявники були повідомлені про результати розгляду своїх заявок. Новий конкурс заявок відбудеться наприкінці 2022 року, з тією різницею, що загальна сума стипендій становить 2, а фінансування розтягнеться на 12 місяців. Більше інформації буде згодом.

International Psychoanalytic University Berlin is in the Top 10 Countries to Study Abroad

educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge
educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge

Розташування

  • Berlin

    Stromstr. 1, 10555, Berlin

Запитання