International Medical College of the University Duisburg- Essen, Germany

International Medical College of the University Duisburg- Essen, Germany

International Medical College of the University Duisburg- Essen, Germany

Введення

154822_1.jpg


Про ІМК

Міжнародний медичний коледж IMC® є відомим німецьким університетським закладом для післядипломної міжнародної магістратури та безперервної освіти з використанням концепції змішаного навчання з метою найдосконалішої передачі знань у галузі стоматології, медицини та медичних технологій.

IMC належить Університету Дуйсбурга-Ессена, який є одним із університетів з найвищим рейтингом у Німеччині, Європі та за кордоном. (https://www.uni-due.de/med/en/index.php/www.uni-due.de/med/en/index.php). Ступені магістра наук присуджуватимуться спільно Університетом Дуйсбурга-Ессена та IMC®. Власником установи є MIB GmbH у Мюнстері, Німеччина.

Магістерські програми IMC успішно акредитовані Радою з акредитації Німеччини (Міністерство вищої освіти) відповідно до Болонської декларації.
Він має понад 1200 випускників з 43 країн.

154824_3.png

154825_4.png

Університети-партнери IMC®

Магістерські програми IMC® проводяться у співпраці з відомими університетами-партнерами IMC®


Пропоновані магістерські курси

усі магістерські курси пропонуються англійською та німецькою мовами (крім магістерських курсів). Advanced General Dental Practice - лише англійською мовою)

неповний робочий день: 60 ECTS 3 семестр АБО 90 ECTS 4 семестр:
- магістр наук Імплантологія та стоматологічна хірургія
- магістр наук Відновна та естетична стоматологія
- магістр наук Пародонтологія
- магістр наук Спеціалізована ортодонтія

заочна: 90 ECTS 4 семестр:
- магістр наук Передова загальна стоматологічна практика

Наша концепція

Сучасні концепції змішаного навчання роблять неповний робочий день поглибленої післядипломної підготовки та освітні програми доступними навіть для тих, хто вже бере участь у повсякденній клініці чи практичній рутині. Концепція IMC® — це спеціально розроблений дидактичний підхід, що поєднує модулі електронного навчання, живі онлайн-лекції та блоки практичного навчання.

Ці навчальні програми зосереджені як на передачі найновіших результатів досліджень, так і на обміні знаннями учасників у відповідних спеціальностях. Співпраця між університетами та відповідними міжнародними навчальними та освітніми установами, а також спеціально розроблений навчальний план та інтегрована програма дозволяють цей підхід.

Незважаючи на всі національні, політичні, культурні та релігійні відмінності, учасники з різних країн мають змогу обговорювати в режимі онлайн спеціальні та наукові теми.

Цю розробку вимагає та високо оцінює Рада науки та гуманітарних наук Федерального уряду Німеччини [Wissenschaftsrat] з метою підтримки досліджень та вищої освіти в стоматологічній медицині. (Wissenschaftsrat, 2005)

<img class="inserted-image image-element img-responsive half-width" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_372,c_limit/element/15/154715_5.jpg" alt="154715_5.jpg" data-json="{"author":"©


Навчальні приміщення

MIB GmbH має понад 1000 м² навчальних і навчальних приміщень на їх поточному місці, де вже проводяться курси, лекції, семінари та практичні заняття. Завдяки угодам про співпрацю з університетами та співпрацюючими клініками та інститутами ми можемо проводити клінічні стажування та семінари (7 університетських лікарень, 5 навчальних лікарень).


Інші установи, що співпрацюють

Розташування

  • Münster

    MIB GmbH Gartenstraße 21 48147 Münster, , Münster

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання