International Management Forum Academy

International Management Forum Academy

International Management Forum Academy

Введення

Ласкаво просимо на сайт Академії МВФ!

Академія МВФ є частиною міжнародного форуму менеджменту (МВФ), незалежної видавничої та навчальної організації, яка спеціалізується на інформації про бізнес для вищих керівників та відповідальних осіб у великих та середніх організаціях.

Ми є спеціалістом з надання ділової інформації за допомогою курсів дистанційного навчання (курси повністю спрямовані на самостійне навчання, за бажанням, що підтримуються онлайн-навчанням), майстер-класи та гарячі актуальні (сертифікаційні) заняття в класі.

Протягом останніх 25 років ми отримали міцну репутацію, надаючи точку та цінну інформацію про теми, як критичні, так і поточні інтереси. Наші клієнти отримують понад 40 країн світу!

Зміст наших курсів розробляється в тісному співробітництві з визначеними фахівцями в галузі тематики, що працюють у великих міжнародних консультаційних організаціях або менших спеціалізованих консалтингових бюро. Наші тренери представлені такими організаціями, як AIIM, Антверпенська школа управління, Atos Consulting, Capgemini, Centric, CGI Group, Conquaestor, Deloitte, Duthler Associates, Executive Mobility Group, G31000, IBM Business Consulting Services, Insite Security, Inter Access, KPMG, Microsoft, PwC, Інститут SABSA, Согеті, Школа бізнесу та суспільства TIAS, Партнери з трансфертного ціноутворення (TPA), різні університети та багато інших.

Академія МВФ здатна організовувати будь-які (регулярні та індивідуальні) тренінги як тренінги в рамках компанії або як персональне тренування у вашому офісі або в будь-якому іншому бажаному місці. Ми знаємо (міжнародний) тренінговий ринок і завжди маємо оптимальне рішення для вашого специфічного тренувального попиту.

Розташування

 • Eindhoven

  Fellenoord 224, 5611 ZC, Eindhoven

  • Amsterdam

   Amsterdam, Нідерланди

   • Leiden

    Leiden, Нідерланди

    • Utrecht

     Utrecht, Нідерланди

     • Brussels

      Brussels, Бельгія

      Програми

      Запитання