© IBS International Business School
International Business School - Budapest

International Business School - Budapest

International Business School - Budapest

Введення

Приходьте навчатися на британський диплом у справді міжнародну бізнес -школу в самому центрі Європи!

У Будапешті ми пропонуємо 3-річні програми бакалавра, 1 рік навчання та магістерські програми.

Історія IBS

Зі школи, яка була заснована в 1991 році як перший приватний коледж вищої освіти в Центральній Європі, Міжнародна школа бізнесу переросла у справді сучасну та динамічну бізнес -школу. Ми пишаємось тим, що працюємо у співпраці з престижним британським університетом, Університетом Букінгема, який вважається найкращим у сфері працевлаштування випускників та очолює Британське національне опитування студентів щодо задоволеності студентів.

Це привабливе місце для навчання та викладання завдяки нашій культурі співпраці - поєднанню академічної суворості, спільної роботи в команді, підприємливості, різноманітності та постійних інновацій. Академічний досвід, який ми пропонуємо, надає нашим студентам з більш ніж 100 країн світу не тільки ступінь бакалавра або аспірантури, але й навички та можливості створення мереж, які приносять конкурентні переваги протягом усього життя.

Бачення та місія

Наше бачення- бути регіонально визнаним, багаторазово акредитованим, багатонаціональним постачальником послуг вищої освіти для високо міжнародного та мобільного студентського колективу, зацікавленого у прикордонних сферах бізнесу та менеджменту.

Наша місія- забезпечити економічно та культурно доцільну, англійськомовну бізнес-освіту та освіту, пов’язану з менеджментом, людям, яким це може вигідно. Ми орієнтовані на попит та орієнтовані на клієнтів. Ми підвищуємо рівень навчання, формуємо впевненість і створюємо можливість для всіх, хто вирішить інвестувати у навчання в нашій школі.

Ми цінуємо:

 • творчість та інновації у пошуках досконалості,
 • потенціал кожної людини,
 • досвід та прихильність наших співробітників,
 • партнерство та формування міцної та міцної співпраці, де ми можемо досягти більшого, співпрацюючи з іншими, а не поодинці,
 • якості, і ми постійно вдосконалюємо наші процеси забезпечення якості.

Чому британський диплом?

 • Британські університети широко відомі своїми науковими та педагогічними досягненнями.
 • Незалежний орган, Агентство забезпечення якості, відповідає за підтримання високих стандартів британської університетської освіти. Британський диплом гарантує вам якісну освіту.
 • 1000 років надзвичайних наукових інновацій - нині Великобританія посідає третє місце у світі за інноваціями.
 • Три з десяти найкращих університетів світу знаходяться у Великобританії, у тому числі університет посідає перше місце у світі.
 • Британські дипломи важливі для роботодавців, оскільки вони роблять сильний акцент на набутті практичного досвіду у відповідній галузі, і вони надають вам усі навички та знання, необхідні для успішної міжнародної бізнес -кар’єри.
 • Орієнтований на студентів підхід до навчання в британській освіті означає, що ви розвинете незалежність, самодисципліну та аналітичні навички, яких прагнуть роботодавці.
 • Англійська мова - це мова світового бізнесу, тому навчання на британському дипломі дозволяє вам покращити свої знання англійської мови.
 • Розміри класів, як правило, досить малі, щоб забезпечити студентам доступ до обладнання та достатньо часу для спілкування зі своїми викладачами.
 • Ми надаємо значного значення підвищенню навичок працевлаштування студентів . IBS розробила свою програму UpSkill, яка покращує та розвиває навички, які є найбільш затребуваними на арені вакансій, і дозволяє нашим випускникам мати перевагу над іншими у поданні заявок на роботу.
 • Британські програми коротші, що економить ваш час та гроші. Наші програми бакалавра-це трирічні курси денної форми навчання, а магістерські програми тривають 1 рік.
 • 38 % лауреатів Нобелівської премії, які навчалися за кордоном, зробили це за британську освіту.

Особливості кампусу

Будапештський кампус

Кампус IBS у Будапешті, що складається з трьох чудово відреставрованих будівель архітектурної спадщини, розташований у Graphisoft Park в Обуді, безпосередньо на березі Дунаю, і є ідеальним місцем для навчання. У парку розміщено понад 60 міжнародних та угорських компаній, включаючи Microsoft, SAP, Canon або Samsung, а також забезпечує живу бізнес-середовище для нашої школи. Це дозволяє нам повною мірою використовувати наявний потенціал в інтересах наших студентів і випускників. У кампусі також є резиденція для наших студентів.

  Прийом

  Як застосовувати?

  1. Перейдіть на сторінку програми IBS і натисніть кнопку «Стати заявником». Ви відразу побачите свій логін, який також буде надіслано на вашу електронну пошту. Збережіть свій логін, оскільки час від часу вам потрібно буде входити.
  2. Виберіть свою програму та прийом (ви можете подати заявку лише на одну програму).
  3. Заповніть форму та завантажте необхідні документи.
  4. Зверніть особливу увагу на «Завдання контрольного списку», для того, щоб бути допущеними, їх потрібно виконати всі.
  5. Подайте заявку.
  6. Вам потрібно буде сплатити 100 євро за заявку (не повертається). Зауважте, що ваша заявка стає дійсною лише після сплати заявкового збору.

  Візові вимоги

  Громадяни неєвропейських країн повинні особисто подавати заяву на отримання дозволу на проживання в найближчому консульстві Угорщини. Після співбесіди на отримання візи зазвичай йде кілька тижнів. Якщо консульство надасть візу, ви отримаєте візу типу D, яка дійсна для одноразового в’їзду в Угорщину, і після в’їзду в Угорщину у вас є 30 днів, щоб звернутися до імміграційного офісу в Будапешті, щоб отримати дозвіл на проживання.

  Вимоги до студентського дозволу на проживання в Угорщині:

  • офіційні та оригінали шкільних та ідентифікаційних документів,
  • Сертифікат візової підтримки IBS, який підтверджує статус студента, проживання в резиденції, медичне страхування на перший рік навчання та знання англійської мови,
  • значний фінансовий досвід на вашому або батьківському банківському рахунку (достатньо для одного року перебування в Будапешті, включаючи витрати на дорогу назад, приблизно 5-6000 євро, що надходять від регулярного доходу, що має бути видно з виписки з банківського рахунку) і якщо ваші батьки спонсоруючи ваше перебування, ви повинні довести, що ви пов'язані, пред'явивши свідоцтво про народження,
  • деякі знання про Угорщину, IBS та наші програми,
  • медичне страхування (близько 260 євро оплачується після прибуття в IBS),
  • деталі розміщення (ми засвідчуємо ваше проживання за адресою резиденції на території кампусу: 1031 Budapest, Reichl Kálmán u. 6., але ви несете відповідальність за організацію та оплату вашого проживання),
  • мовний сертифікат про знання англійської мови є перевагою для консульства.

  Процес оформлення візи може зайняти від 2 до 4 тижнів, будь ласка, запишіться на співбесіду вчасно. У деяких консульствах вам доведеться запитати та чекати зустрічі для візової співбесіди, тому ми пропонуємо вам домовитися про зустріч відразу після того, як ви сплатите плату за навчання та реєстраційний внесок, і ми надішлемо ваш сертифікат візової підтримки експрес-кур’єром протягом кількох днів.

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Budapest

   Záhony utca 7, H-1031, Budapest

  Запитання