International Anti-Corruption Academy (IACA)

International Anti-Corruption Academy (IACA)

International Anti-Corruption Academy (IACA)

Введення

Ласкаво просимо до Міжнародної антикорупційної академії

International Anti-Corruption Academy (IACA) - це міжнародна організація, яка базується в Лаксенбурзі, Австрія. Це перша у своєму роді глобальна установа, присвячена подоланню нинішніх недоліків у знаннях та практиці у сфері боротьби з корупцією та прагне розширити можливості професіоналів для вирішення завдань завтрашнього дня. Академія пропонує стандартизоване та індивідуальне навчання, програми вчених ступенів, можливості для діалогу та створення мереж, а також антикорупційні аналітичні центри та заходи порівняльного аналізу. Вона забезпечує новий, цілісний підхід до антикорупційної освіти та досліджень, забезпечує та сприяє антикорупційному навчанню для практиків із усіх верств суспільства, а також надає технічну підтримку та допомогу широкому колу зацікавлених сторін. Міжнародне співробітництво, обмін знаннями та досвідом та взаємна підтримка є основними аспектами мандату IACA. Організацію ініціювали Інтерпол, Управління ООН з наркотиків та злочинності (ЮНОДК), Європейське бюро проти шахрайства (OLAF), Австрійська Республіка та інші зацікавлені сторони. Вона стала міжнародною організацією 8 березня 2011 року і наразі має виборчий округ із 78 Сторін, включаючи чотири міжнародні організації. IACA є спостерігачем від Генеральної Асамблеї ООН, GRECO, ECOSOC та Міжнародної організації з міграції (МОМ), і це було явно схвалено низкою міжнародних резолюцій. IACA стежить за географічним та культурним різноманіттям та прагне до широкого партнерства з державними та приватними організаціями, міжнародними та неурядовими організаціями та громадянським суспільством. Вона співпрацює з цими партнерами для спільної організації антикорупційного навчання та бере участь у інших міжнародних заходах як співавтор або постачальник експертних знань. Крім того, декан IACA, викладачі та старші представники регулярно (запрошені) читають лекції та сприяють міжнародним антикорупційним консультаціям та робочим групам, консультативним радам, конференціям та нарадам. Надаючи антикорупційну освіту та дослідження, IACA спирається на непохитне прагнення до досконалості, дух новаторства та зобов’язання зробити себе доступною для людей з усього світу.

Наш підхід

Протягом останніх десятиліть антикорупційна освіта була в кращому випадку спеціальною, часто не мала спеціалізації та вичерпної бази. Вона постраждала від освітянського партикуляризму, а в деяких випадках навіть від сепаратизму, забезпечуючи тим самим обмежені результати в довгостроковій перспективі. У відповідь на ці недоліки був розроблений цілісний підхід IACA. Підхід, який є міжнародним з точки зору обслуговування різних куточків земної кулі та спостереження за регіональним різноманіттям; міждисциплінарний у забезпеченні врахування кожного тематичного аспекту корупції, академічного та практичного; міжгалузеві у зв’язку практиків із дослідниками, державного сектору з приватним сектором, науковців з громадянським суспільством; інтегративний, надаючи знання та практичні інструменти, застосовні до різних частин світу; та стійкий, пропонуючи довготривалі рішення. Для того, щоб антикорупційна робота була ефективною, практикам необхідно вийти зі своєї спеціалізованої сфери, щоб по-справжньому зрозуміти переплетену манеру прояву цієї загрози та спиратися на знання інших галузей, а також знань їхніх однолітків. Для ретельної антикорупційної стратегії в будь-якій системі, суспільстві чи на підприємстві необхідно враховувати різні аспекти, оцінювати міжгалузеву політику та ретельно вивчати міжнародні та конкретні країни методи.

51cb676acaa7c
51cb6740977ad

Наша місія

Наша головна місія-забезпечувати та сприяти антикорупційній освіті та підготовці фахівців та практиків із усіх секторів. Ми пропонуємо дослідження та платформи для діалогу та створення мереж, які об’єднують спеціалістів на місцях, що дозволяє розробляти обґрунтовані, стійкі стратегії та керівні принципи. Наші цілісні навчальні програми стосуються широкого спектра дисциплін та відповідають різним регіонам світу. Крім того, ми просуваємо розуміння наскрізної та руйнівної природи корупції, і тому закликаємо до ширшої контекстуалізації. Ми заохочуємо соціальну відповідальність усіх секторів та зміну ставлення до цього. Ми твердо віддані міжнародному співробітництву, прямому діалогу та широкому партнерству як засобу обміну досвідом та більшої солідарності у боротьбі з корупцією. Наша мережа випускників забезпечує постійний обмін досвідом та кращими практиками, взаємодопомогу та технічну допомогу. Ми сприймаємо наших випускників як послів і як частину зростаючого глобального антикорупційного альянсу.

Наше бачення

Ми бачимо непохитне Ні! до корупції як основного права всіх наших суспільств. Тому наше бачення полягає в тому, щоб внести значний внесок у глобальну боротьбу з корупцією та стати провідним навчальним закладом у її пропаганді. Ми - міжнародний, інноваційний та всесвітньо відомий центр передового досвіду, який дає можливість професіоналам. Ми просуваємо цілі Конвенції ООН проти корупції, сприяємо верховенству права та надаємо підтримку та технічну допомогу державам, організаціям, корпораціям та іншим зацікавленим сторонам. Оскільки корупція не знає кордонів, зачіпає всі країни та сектори суспільства і не може бути виправлена лише за допомогою традиційних освітніх методів, наше бачення полягає у вирішенні цього глобального явища за допомогою нового цілісного підходу. Такий підхід такий:

  • Міжнародний - спостереження за регіональним різноманіттям, обслуговування всіх куточків земної кулі та передбачення найширшого охоплення
  • Міждисциплінарний- надання ноу-хау та знань з різних академічних та неакадемічних галузей
  • Міжгалузеві- обслуговування всіх верств суспільства
  • Інтегративний - подолання розриву між теорією та практикою, пропонуючи теоретичні та практичні знання та інструменти
  • Сталий- прагнення до довгострокових та довготривалих рішень та послуг

Наші цінності

Наші цінності відображають нашу практику. Ми цінуємо чесність, авторитет, підзвітність, прозорість, етичні цінності та системи, що ґрунтуються на заслугах. Неупередженість та збереження неупередженої позиції - також наші основні цінності. Вся наша робота повинна керуватися досконалістю. Ми цінуємо налагоджені відносини з нашими студентами, працівниками та зацікавленими сторонами. Ми прагнемо забезпечити географічне різноманіття. Наші цінності відповідають основним міжнародним антикорупційним інструментам та Загальній декларації прав людини. Ми лояльно ставимось до цих цінностей, інституційно та особисто, і віддано беремо на себе відповідальність за їх дотримання.

Розташування

  • Laxenburg

    International Anti Corruption Academy Muenchendorfer Strasse 2 Laxenburg, 2361, Laxenburg

Запитання