Intercultura Costa Rica

Intercultura Costa Rica

Intercultura Costa Rica

Введення

Чому вибирати Intercultura?

Intercultura Costa Rica Іспанські школи з двома красивими кабінетами, спеціально розробленими на замовлення, - місто та пляж, - були засновані в 1993 році з метою забезпечення якісної та різноманітності іспанських програм занурення для різного віку, національностей та іспанського рівня. Наші програми перевищують всі стандарти. Завдяки нашим двом висококонтрастним розташування ми пропонуємо студентам навчатися та жити іспанською мовою та костаріканською культурою через нашу:

 • Іспанські класи, орієнтовані на розмову, є динамічними та інтерактивними
 • безкоштовні щоденні заняття: латинський танець, йога, кулінарія, фільми, зумба, мистецтво ..
 • сімейні сім'ї, що знаходяться на відстані пішої школи.
 • виняткова якість наших вчених (ми є єдиною мовною школою в Коста-Ріці, визнаною Глобальним договором Організації Об'єднаних Націй ) і були обрані герцогом, UNC, Університетом Коннектикуту та іншими для навчання за кордоном програми.
 • дружня атмосфера, персоналізований підхід та увага до деталей
 • прихильність до сталого розвитку громади (ми співпрацюємо з некомерційною програмою для місцевих дітей, серед інших проектів).

Подивіться на наш університет міста Ерідіа - з точки зору учня:

МАЛІ КЛАСИ

Наші динамічні та інтенсивні групові заняття містять максимум 6 студентів . Використовуючи комунікативний підхід до навчання, ми повною мірою залучаємо наших студентів і покладаємо їх на шлях до успіху мови.

ПЕРЕШКОДУВАННЯ НА ОБЩЕСТВО

Крім того, щоб допомогти учням вивчати іспанську мову, Intercultura також прагне сприяти відповідальному та стабільному розвитку в громадах, які влаштовують нас. Приблизно 3% студентських навчальних закладів використовуються для фінансування ініціатив розвитку громад, екологічних проектів, культурних інформаційних заходів та надання додаткових освітні можливості для місцевих громад та персоналу.

Завдяки нашим добросовісним волонтерським проектам по всій країні та досвідченими координаторами волонтерів на місці, Intercultura пропонує прекрасні та унікальні можливості для волонтерів для всіх студентів, які пройшли курс іспанської мови. Ви можете володіти своїм часом у сферах освіти, соціальної роботи, захисту тварин та збереження навколишнього середовища.

ОРГАНІЗАЦІЯ Організації Об'єднаних Націй:

Intercultura також є першим академічним інститутом в Коста-Ріці, щоб отримати офіційне визнання як партнера у Глобальному Договорі ООН, дотримуючись принципів сталого розвитку та корпоративної відповідальності в галузі прав людини, трудового законодавства та природоохоронних практик.

Розташування

 • Heredia

  Calle 10 Avenida 4, 40101, Heredia

  • Sámara

   del Hostel El Dorado 150 metros al sur, frente a la playa, Provincia de Guanacaste, 50205, Sámara

   Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання