Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Ступінь магістра з клінічної та психологічної психології
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Ступінь магістра з клінічної та психологічної психології

2 Years

Іспанська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Дистанційне навчання, На кампусі

Введення

76592_c11.jpg
76814_icons8-centro-de-estudiantes-filled-50.png

Штаб-квартира: Барселона - Мадрид - Метод вдома - Інтернет - Валенсія

76821_icons8-tiempo-64.png

Розклад:

Мадрид: VS або MXJ | Барселона: VS або MXJ | Валенсія: VS | Вдома метод: S | Онлайн: гнучкий | Тривалість: варіант зробити це через 1 рік або через 2 роки

76822_icons8-diploma-64.png

Ступінь магістра з клінічної та психології здоров’я, виданий ISEP

Визнаний серед найкращих майстрів Іспанії (рейтинг El Mundo)

Магістр клінічної психології та охорони здоров’я - це еталонна програма у своїй галузі, яка забезпечує повне та всебічне навчання з усіх аспектів, що впливають на клінічну практику, на 100% викладається активними професійними експертами.

Протягом понад 35 років та понад 140 видань на різних майданчиках багато професіоналів обрали цю програму, яка поєднує наукову строгість та професійну практику. Неодноразово цей Майстер був визнаний серед найкращих майстрів Іспанії (рейтинг El Mundo).

Майстер надасть вам технічні та особисті навички, необхідні для розвитку ефективної та відповідальної професійної клінічної практики. Ви отримаєте достатній клінічний досвід і отримаєте основні теоретично-практичні знання, які дозволять вам підходити до різноманітних клінічних випадків із різним ступенем складності з безпекою та ефективністю. Протягом ступеня магістра опрацьовуються сучасні теоретико-клінічні аспекти та розробляється застосування різних терапевтичних стратегій на основі конкретних розладів.

Подяка

  • Визнаний офіційним коледжем психологів валенсійської громади.
  • Визнана SCRITC, Societat Catalana de Recerca i Terapia del Comportament.

Той самий Майстер, 3 способи. Вибирай свою!

Майстер з клінічної та психології здоров’я ISEP дозволяє вам тренуватися за 3 способами: виберіть той, який вас найбільше цікавить!

  • Модальність віч-на-віч. Ви будете відвідувати очні сесії в нашій штаб-квартирі в Барселоні, Мадриді чи Валенсії, тренуючись у прямому ефірі з експертами вищого рівня.
  • Інтернет-режим. Ви будете слідувати за Майстром у своєму власному темпі, з повністю гнучкими календарями та графіками та постійним супроводом наших експертів.
  • Метод ISEP вдома ©. Ексклюзивний ISEP. Ви будете відвідувати сеанси в прямому ефірі з найкращими викладачами, активними експертами, але не виходячи з дому. Ви можете відвідувати сеанси особистої модальності та проводити практики особисто.

Навчальний план

Результат програми

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання