Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Ступінь магістра з клінічної психології у дітей та підлітків
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Ступінь магістра з клінічної психології у дітей та підлітків

1 Years

Іспанська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Дистанційне навчання, На кампусі

Введення

76599_c3.jpg
76814_icons8-centro-de-estudiantes-filled-50.png

Штаб-квартира: Барселона - Мадрид - Метод вдома - Інтернет - Валенсія

76821_icons8-tiempo-64.png

Години роботи: Мадрид: VS | Барселона: SD | Валенсія: Зверніться до наступного дзвінка | Вдома: S | Інтернет: гнучкий

76822_icons8-diploma-64.png

Ступінь: Магістр дитячої та підліткової клінічної психології, виданий ISEP

Ступінь магістра з клінічної психології у дітей та підлітків

Майстер клінічної психології у дітей та підлітків дає вам технічні та особисті навички, які кожний психолог потребує для оцінки, діагностики, відновлення та профілактики порушень, які впливають на психічне здоров'я дитини та підлітків від когнітивно-поведінкової орієнтації, з максимальні гарантії успіху.

З майстром ISEP ви набудете необхідних навичок для комплексного втручання у випадку інтелектуальної недостатності та великих можливостей, розладів навчання, наркотичної залежності, розладу аутистичного спектра, депресії, тривоги, біполярного розладу, порушень елімінації, поведінкового розладу, харчова поведінка, СДУГ, розлади спілкування і навіть пропонує вам підхід до дитячої нейропсихології, щоб мати можливість розпізнавати та описувати можливі травми мозку або дисфункції. Це найповніша підготовка фахівця з психологічної допомоги дітям та підліткам.

ISEP пропонує вам можливість зробити цього магістра лише за один рік завдяки його інтенсивному формату або зробити це за два роки в мадридській делегації.

Той самий Майстер, 3 способи. Вибирай свою!

Ступінь магістра ISEP з дитячої та підліткової клінічної психології дозволяє вам тренуватися за 3 способами: виберіть той, який вас найбільше цікавить!

  • Модальність віч-на-віч. Ви будете відвідувати очні сесії в нашій штаб-квартирі в Барселоні, Мадриді [або Валенсії], тренуючись у прямому ефірі з експертами найвищого рівня
  • Інтернет-режим. Ви будете слідувати за Майстром у своєму власному темпі, з повністю гнучкими календарями та графіками та постійним супроводом наших експертів.
  • Метод ISEP вдома ©. Ексклюзивний ISEP. Ви будете відвідувати сеанси в прямому ефірі з найкращими викладачами, активними експертами, але не виходячи з дому. Ви можете відвідувати сеанси особистої модальності та проводити практики особисто.

Навчальний план

Результат програми

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання