Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Майстер з розладів нейророзвитку
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Майстер з розладів нейророзвитку

Valencia, Іспанія

12 Months

Іспанська

Заочне навчання

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Купажований

Введення

76814_icons8-centro-de-estudiantes-filled-50.png

Місце проведення: Метод вдома - Валенсія

76821_icons8-tiempo-64.png

Години роботи: Валенсія: F - S | Вдома: S

76822_icons8-diploma-64.png

Кваліфікація: майстер з розладів нейророзвитку, виданий ISEP

Магістр з нейророзвитку, виданий ISEP

Майстер з розладів нейророзвитку проводить підготовку кваліфікованих фахівців, які спеціалізуються на діагностиці та терапевтичному підході розладів, які найчастіше зачіпають дітей.

Подібним чином він запропонує своїм студентам вичерпні знання про нейрофізіологічні основи поведінки людини, особливо поведінки дитини. Ці знання спрямовані на розробку клінічних та терапевтичних стратегій, спрямованих на протистояння різним розладам та проблемам, з урахуванням кожного конкретного випадку та кожної конкретної ситуації.

Навчальна група, що має визнаний національний та міжнародний престиж, формується професіоналами, які займаються дослідженнями в галузі нейронаук та клінічної тематики дітей з більш ніж 10-річним досвідом роботи.

Магістр включає 100 годин клінічної практики як у державних, так і в приватних центрах, під наглядом професіоналів із перевіреним досвідом та 350 годин особистої роботи для підготовки остаточного магістерського проекту для публічного захисту перед судом, який складається з науково-технічних фахівців.

Той самий Майстер, 2 способи. Вибирай свою!

Майстер ISEP з питань нейророзвитку дозволяє тренуватися у двох формах: виберіть той, який вас найбільше цікавить!

  • Модальність віч-на-віч. Ви будете відвідувати очні сесії в нашій штаб-квартирі у Валенсії, тренуючись у прямому ефірі з експертами найвищого рівня.
  • Метод ISEP вдома ©. Ексклюзивний ISEP. Ви будете відвідувати живі сесії з найкращими викладачами, активними експертами, але не виходячи з дому. Ви можете відвідувати сеанси особистої модальності та проводити практики особисто.

Навчальний план

Результат програми

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання