Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Майстер з нейродедукції та оптимізації можливостей
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Майстер з нейродедукції та оптимізації можливостей

Valencia, Іспанія

1 Years

Іспанська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Дистанційне навчання

Введення

76814_icons8-centro-de-estudiantes-filled-50.png

Штаб-квартира: Барселона - Мадрид - Домашній метод - Валенсія

76821_icons8-tiempo-64.png

Години роботи: Мадрид: SD | Барселона: SD | Валенсія: Зверніться до наступного дзвінка | Вдома: S

76822_icons8-diploma-64.png

Кваліфікація: майстер з нейродедукції та оптимізації можливостей, виданий ISEP

Нейродикулькація перетворила парадигму навчання шляхом включення та просування міждисциплінарної інтеграції навчальних наук з тими, що вивчають функціонування мозку. Таким чином, безперервний прогрес був досягнутий у процесі навчання, оскільки вони сприяють підвищенню нейрокогнітивних та емоційних можливостей людей.

Наявність когнітивних дефіцитів при різних неврологічних патологіях у дитячому віці, таких як травми голови, пухлини тощо, призвело до поширення різних утворень в нейропсихологічному полі останнім часом, щоб спробувати полегшити ці патології шляхом реабілітації функцій, а також велику мінливість труднощів у навчанні, яку ми зустрічаємо в сучасній школі. Подібним чином, в даний час спостерігається значне збільшення кількості клінічних консультацій батьків, які приймають своїх дітей з клінічними та когнітивними симптомами, в одних випадках, а за їх відсутності - в інших, що заважає їм для оптимального розвитку освіти.

Майстер ISEP з нейроосвіти та оптимізації навичок є піонером у своїй галузі, оскільки він надає знання та основні вказівки щодо лікування для професіоналів, зацікавлених у реабілітації та / або когнітивній стимуляції, щоб запропонувати послугу, яка сприяє зменшенню відносної занедбаності, яку вони страждають. пацієнти з набутою травмою мозку, дефіцитом уваги та гіперактивністю, дислексією, що наближається до когнітивної стимуляції з нової освітньої парадигми: стимулювання мозку від потенції, а не від дефіциту.

Той самий Майстер, 2 способи. Вибирай свою!

Майстер ISEP з нейроосвіти та оптимізації потужностей дозволяє тренуватися у двох формах: виберіть той, який вас найбільше цікавить!

  • Модальність віч-на-віч. Ви будете відвідувати очні сесії в нашій штаб-квартирі в Барселоні, Мадриді чи Валенсії, тренуючись у прямому ефірі з експертами вищого рівня.
  • Метод ISEP вдома ©. Ексклюзивний ISEP. Ви будете відвідувати живі сесії з найкращими викладачами, активними експертами, але не виходячи з дому. Ви можете відвідувати сеанси особистої модальності та проводити практики особисто.

Подяка

  • Мадридська асоціація нейропсихології визнана професійним інтересом.
  • Програма визнана Арагонською асоціацією нейропсихології спеціалізованої кваліфікаційної підготовки.

Директор - магістр з нейродедукції та оптимізації здібностей

Ольга Гарсія Клінічний нейропсихолог Директор Центру комплексного догляду за людьми з пошкодженням мозку Polibea SUR. Президент Мадридської асоціації нейропсихології (AMNP). Координатор в Мадриді магістрів з нейрореабілітації, неврології та нейродедукції та оптимізації можливостей ISEP. Творець замку неврології, консультування в галузі нейронаук.

Навчальний план

Результат програми

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання