Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Майстер з клінічної сексології та терапії пари
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Майстер з клінічної сексології та терапії пари

2 Years

Іспанська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Дистанційне навчання, На кампусі

Введення

76814_icons8-centro-de-estudiantes-filled-50.png

Штаб-квартира: Барселона - Мадрид - Метод вдома - Інтернет - Валенсія

76821_icons8-tiempo-64.png

Години роботи: Мадрид: VS | Барселона: VS | Валенсія: VS | Вдома метод: S | Інтернет: гнучкий

76822_icons8-diploma-64.png

Кваліфікація: магістр з клінічної сексології та терапії пар, виданий ISEP.

Ступінь магістра з клінічної сексології та терапії пар починається з міцного наукового та мультидисциплінарного тренінгу з різних аспектів сексуальних дисфункцій, які впливають на людину та стосунки пар з біопсихосоціальної точки зору.

Маючи близько 50 видань у різних штаб-квартирах ISEP, це довідковий майстер з підготовки фахівців із сексуальної та парної терапії, який визнаний Іспанською федерацією товариств сексології (FESS).

В даний час сексуальні проблеми можуть мати різну етіологію. Біологічні аспекти, такі як конкретна хвороба, або культурні та психологічні фактори можуть бути причиною сексуальних конфліктів. Культурне різноманіття, відсутність спілкування, ведення переговорів та погані навички вирішення проблем є найпоширенішими причинами конфліктів у подружжя. З майстром ISEP у вас буде можливість заглибитися у змінні, що стосуються профілактичних аспектів, а також діагностики та втручання у сексуальні труднощі та поліпшення подружніх стосунків.

Методологія базується на практичному навчанні, на 100% викладається активними професійними експертами, на основі динаміки (рольових ігор та обговорення клінічних випадків), клінічних сеансів та практики у співпрацюючих центрах.

Подяка

  • Визнаний офіційним коледжем психологів валенсійської громади.
  • Визнано Іспанською федерацією товариств сексології (FESS).

Той самий Майстер, 3 способи. Вибирай свою!

Майстер ISEP з клінічної сексології та терапії пар дозволяє тренуватися у 3 формах: виберіть той, який вас найбільше цікавить!

  • Модальність віч-на-віч. Ви будете відвідувати очні сесії в нашій штаб-квартирі в Барселоні, Мадриді чи Валенсії, тренуючись у прямому ефірі з експертами найвищого рівня
  • Інтернет-режим. Ви будете слідувати за Майстром у своєму власному темпі, з повністю гнучкими календарями та графіками та постійним супроводом наших експертів.
  • Метод ISEP вдома ©. Ексклюзивний ISEP. Ви будете відвідувати сеанси в прямому ефірі з найкращими викладачами, активними експертами, але не виходячи з дому. Ви можете відвідувати сеанси особистої модальності та проводити практики особисто.

Навчальний план

Результат програми

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання