Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Майстер з клінічної нейропсихології
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Майстер з клінічної нейропсихології

2 Years

Іспанська

Заочне навчання

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Дистанційне навчання, На кампусі

Введення

76814_icons8-centro-de-estudiantes-lleno-50.png

Штаб-квартира: Барселона - Мадрид - Валенсія - Онлайн

76821_icons8-tiempo-64.png

Розклад: Мадрид, Барселона та Валенсія: п'ятниці, суботи та неділі (тривалість 2 роки).

76822_icons8-diploma-64.png

Кваліфікація: магістр клінічної нейропсихології, виданий ISEP

Магістр клінічної нейропсихології, який має 51 видання , розширює перспективи оцінки, діагностики та втручання в рамках різних клінічних патологій, які впливають на центральну нервову систему та зміни та/або погіршення когнітивних і поведінкових процесів. Цей магістр охоплює розрив між знаннями, отриманими з базових нейронаук (нейроанатомія, нейрохімія, нейрофізіологія, нейрофармакологія), психологією когнітивних процесів (увага, пам'ять, мова, гнозис), психологією поведінки-емоцій та техніками. . . оцінка та втручання , які клініцисти використовують у своїй щоденній практиці.

Ці критерії є тими, які прийняті як міжнародні еталони для підготовки клінічного нейропсихолога. Практика клінічної нейропсихології вимагає певного набору знань з різних галузей психології та медицини, які дозволяють оцінювати, діагностувати та втручатися в когнітивні та нейроповедінкові зміни, спостережувані у пацієнта з фокальною або дифузною дисфункцією або пошкодженням мозку. . . . До цієї програми підходять з надзвичайно практичної точки зору , методологія навчання базується на наукових доказах через тематичні дослідження та застосування різноманітних інноваційних стратегій навчання з комплексного підходу.

Програма навчання ISEP відповідає рекомендаціям Х'юстонської конференції щодо акредитації психологів, які є експертами з клінічної нейропсихології . Ці критерії є тими, які прийняті як міжнародні еталони для підготовки клінічного нейропсихолога.

Подяка

  • Мадридська асоціація нейропсихології визнала професійний інтерес.
  • Технічно-професійне визнання Офіційного коледжу психологів Валенсії .

Програма навчання магістра клінічної нейропсихології ISEP відповідає критеріям теоретичної підготовки КС Мадрида та Каталонії та включає 500 годин лікарняних практик.

Директори

Рауль Есперт. Доктор психологічних наук. Нейропсихолог. Магістр логопедії. Доцент на факультеті психології Університету Валенсії. Директор та засновник відділення нейропсихології (Неврологічний відділ). Університетська лікарня доктора Песета, Університетська клінічна лікарня та лікарня Арнау де Віланова (Валенсія).

Карлос Хакас. Доктор психологічних наук. Клінічний нейропсихолог. Заступник відділу внутрішньої медицини університетської лікарні Валь д'Еброн (Барселона). Доцент навчального відділу лікарні університету Vall d'Hebron медичного факультету UAB (Барселона).

Хосе Марія Руїс. Доктор психологічних наук. Магістр когнітивної нейропсихології. Нейропсихолог Центру профілактики когнітивних порушень Мадрида Салюд (Міська рада Мадрида). Професор кафедри фундаментальної психології II (когнітивні процеси) Мадридського університету Комплутенсе. Дослідник Центру уваги до наркозалежних Інституту додатків у Мадриді.

Навчальний план

Результат програми

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання