Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Майстер втручання у навчальні труднощі
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Майстер втручання у навчальні труднощі

1 Years

Іспанська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Дистанційне навчання, На кампусі

Введення

76814_icons8-centro-de-estudiantes-filled-50.png

Штаб-квартира: Барселона - Мадрид - Метод вдома - Інтернет - Валенсія

76821_icons8-tiempo-64.png

Години роботи: Мадрид: MXJ або SD | Барселона: MXJ | Валенсія: SD | Вдома: S | Онлайн: гнучкий | Тривалість: варіант зробити це через 1 рік або через 2 роки

76822_icons8-diploma-64.png

Кваліфікація: Ступінь магістра з втручання в проблеми навчання, виданий ISEP

Майстер втручання у навчальні труднощі

Визнаний серед найкращих майстрів Іспанії (рейтинг El Mundo)

Майстер втручання у труднощі навчання, посилання на цю тему (близько 120 видань у різних штабах ISEP) забезпечує повну та всебічну підготовку з усіх аспектів, що впливають на освітні втручання.

Його мета спрямована на набуття належних технічних та особистих навичок для розвитку ефективної та відповідальної професійної діяльності. Його практичний підхід, застосований до професійної реальності, змусив його неодноразово вважати одним з найкращих майстрів Іспанії (рейтинг El Mundo).

Фахівці нинішньої освітньої системи стикаються з дуже неоднорідним студентським колективом з дуже різними потребами та труднощами. Цей ступінь магістра пропонує вам конкретні відповіді на основні труднощі та розлади навчання.

Для цього програма на 100% викладається активними професіоналами, щоб професійна реальність переносилася в клас. Ви будете працювати над практичними прикладами та рекомендаціями щодо діагностики та втручання як у ранньому дитинстві, так і в початковій та середній школі: інструменти оцінки, діагностичні тести, стратегії профілактики, керівництво для викладацьких груп тощо.

Майстер надає вам навички та вміння розробляти програми психопедагогічного втручання в різних навчальних закладах, що сприяють інтеграції студентів з особливими освітніми потребами.

Назва

Ступінь магістра з питань втручання в проблеми навчання, виданий ISEP.

Завершення магістра спеціальної освіти плюс закінчення магістра в терапевтичній психопедагогіці передбачає досягнення майстра втручання в труднощі навчання.

Той самий Майстер, 3 способи. Вибирай свою!

Ступінь магістра ISEP з втручання у труднощі навчання дозволяє вам тренуватися за 3 способами: виберіть той, який вас найбільше цікавить!

  • Модальність віч-на-віч. Ви будете відвідувати очні сесії в нашій штаб-квартирі в Барселоні, Мадриді чи Валенсії, тренуючись у прямому ефірі з експертами вищого рівня.
  • Інтернет-режим. Ви будете слідувати за Майстром у своєму власному темпі, з повністю гнучкими календарями та графіками та постійним супроводом наших експертів.
  • Метод ISEP вдома ©. Ексклюзивний ISEP. Ви будете відвідувати сеанси в прямому ефірі з найкращими викладачами, активними експертами, але не виходячи з дому. Ви можете відвідувати сеанси особистої модальності та проводити практики особисто.

Навчальний план

Результат програми

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання