Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Майстер розладів харчової поведінки
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Майстер розладів харчової поведінки

Madrid, Іспанія

12 Months

Іспанська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

Купажований

Введення

Розлади харчової поведінки (РХП) мають багатофакторне походження (генетичні, психологічні, соціокультурні фактори). В Іспанії останні дослідження збігаються, вказуючи на те, що рівень поширеності розладів харчової поведінки серед підлітків становить приблизно 4-4,5%. Хоча ступінь його захворюваності та поширеності зростає як у жінок, так і у чоловіків, на різних етапах життя. Переважаючі моделі краси та соціальний тиск щодо іміджу є провокуючими факторами, але є й інші, які сприяють.

Майстер з розладів харчової поведінки відповідає на потребу в підготовці спеціалізованих фахівців у цій галузі та з міждисциплінарним підходом. Це розлади, які через свою серйозність і складність вимагають спеціального навчання, тому мета полягає в тому, щоб надати студентам технічні та особистісні навички, необхідні для оцінки, діагностики, втручання та профілактики цих розладів, головним чином з точки зору когнітивно-поведінкових, щоб здійснити ефективне та відповідальне втручання.

Цей майстер забезпечує повну та всебічну підготовку з усіх аспектів, які впливають на клінічну практику. Крім того, він має винятково практичну спрямованість через презентацію клінічних випадків та рольову гру.

Той самий Майстер, 2 способи. Вибирай свою!

Магістерська програма ISEP з розладів харчової поведінки дозволяє вам навчатися за 2 методами: виберіть той, який вас найбільше цікавить!

Очна модальність. Ви будете відвідувати очні сесії, навчатися наживо з експертами найвищого рівня.

Метод ISEP At Home©. Ексклюзив ISEP. Ви будете відвідувати живі сесії з найкращими викладачами, активними експертами, звідки завгодно.

Навчальний план

Результат програми

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання