Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Магістр терапевтичної психопедагогіки
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Магістр терапевтичної психопедагогіки

2 Years

Іспанська

Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Дистанційне навчання, На кампусі

Введення

76601_c17.jpg
76814_icons8-centro-de-estudiantes-filled-50.png

Штаб-квартира: Барселона - Мадрид - Метод вдома - Інтернет - Валенсія

76821_icons8-tiempo-64.png

Години роботи: Мадрид: MXJ або SD | Барселона: LMX | Валенсія: SD | Вдома: S | Інтернет: гнучкий

76822_icons8-diploma-64.png

Кваліфікація: магістр терапевтичної психопедагогіки, виданий ISEP

Магістр терапевтичної психопедагогіки

Магістр терапевтичної психопедагогіки пропонує конкретні відповіді на нові освітні завдання. Міжкультурність у навчальних закладах та включення студентів з труднощами в навчанні створює новий сценарій, в якому психолого-педагогічний фахівець є ключовим елементом для досягнення більш всеохоплюючої та поперечної системи освіти.

Маючи практичні приклади та рекомендації щодо діагностики та втручання як в ранньому, так і на початковому та вторинному етапах, майстер представляє психопедагогічні ресурси для міжкультурності, інструменти діагностики та втручання в поведінкові розлади, методи медіації у вирішенні конфлікти та тренінги з нейродедукції та виховного тренінгу.

Завдяки різноманітним навчальним маршрутам, ISEP забезпечує вичерпну екскурсію з основних труднощів навчання та розладів, глибоко аналізуючи їх причини з метою вирішення психопедагогічної уваги до дітей з труднощами.

Той самий Майстер, 3 способи. Вибирай свою!

Майстер ISEP з терапевтичної психопедагогіки дозволяє тренуватися у 3-х формах: виберіть той, який вас найбільше цікавить!

  • Модальність віч-на-віч. Ви будете відвідувати очні сесії в нашій штаб-квартирі в Барселоні, Мадриді чи Валенсії, тренуючись у прямому ефірі з експертами вищого рівня.
  • Інтернет-режим. Ви будете слідувати за Майстром у своєму власному темпі, з повністю гнучкими календарями та графіками та постійним супроводом наших експертів.
  • Метод ISEP вдома ©. Ексклюзивний ISEP. Ви будете відвідувати сеанси в прямому ефірі з найкращими викладачами, активними експертами, але не виходячи з дому. Ви можете відвідувати сеанси особистої модальності та проводити практики особисто.

Навчальний план

Результат програми

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання