Keystone logo
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP Магістр комплексної нейрореабілітації
Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Магістр комплексної нейрореабілітації

Madrid, Іспанія

12 Months

Іспанська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

На кампусі

Введення

76814_icons8-centro-de-estudiantes-filled-50.png

Штаб-квартира: Мадрид

76821_icons8-tiempo-64.png

Час роботи: Мадрид: SD

76822_icons8-diploma-64.png

Кваліфікація: магістр із комплексної нейрореабілітації, виданий ISEP

Існує багато професіоналів, необхідних для лікування неврологічних ушкоджень (нейропсихологів, фізіотерапевтів, ерготерапевтів, логопедів, соціальних працівників, клінічних психологів, медсестер, психіатрів, неврологів, реабілітологів тощо), однак неможливо звернутися до терапевтичного підходу без цілісний, орієнтований на людину та міждисциплінарний, такий як той, який пропонує магістерська програма ISEP з нейрореабілітації, піонерська завдяки своїй міждисциплінарній природі.

Щоденна клініка з неврологічними пацієнтами демонструє потребу в нашому суспільстві як у клінічних, так і в дослідницьких професіоналах, які мають досконалу підготовку в галузі неврології та нейрореабілітації .

Майстер із комплексної нейрореабілітації дозволить розвинути навички нейрореабілітації в різних міждисциплінарних аспектах, а також дізнатися про методи нейрореабілітації в різних сферах втручання.

Крім того, ISEP пропонує вам можливість закінчити цей магістр протягом одного року завдяки своєму інтенсивному формату в ISEP Valencia. Або виконувати його через два роки.

Методологія ISEP поєднує в собі практичне навчання та теоретичні знання в динамічному та спільному плані.

Codirección - майстер з нейрореабілітації

Ольга Гарсія Санчес Клінічний нейропсихолог Директор Центру комплексного догляду за людьми з пошкодженням мозку Polibea SUR. Президент Мадридської асоціації нейропсихології (AMNP). Координатор в Мадриді магістрів з нейрореабілітації та неврологічних наук ISEP. Творець замку неврології, консультування в галузі нейронаук.

Хав'єр Хірівелла. Доктор психології. Нейропсихолог Президент фонду та генеральний директор FIVAN Neurological Rehabilitation Center Валенсії. Член Клінічного товариства з транскранній магнітної стимуляції. Засновник та директор Служби допомоги мозкових травм лікарень НІСА (1998-2012 рр.). Він співпрацює в дев'яти центрах травматозних хвороб серцево-судинної станції Vinalopó та мозкових травм лікарні NISA Aguas Vivas у Валенсії.

Альваро Перес. Логопед, що спеціалізується на нейропсихології, у відділенні фоніатрії та логопедії. В даний час він співпрацює зі службою фізичної медицини та реабілітації в лікарні Університетського містечка Валл д'Еброн у Барселоні.

Навчальний план

Результат програми

Ідеальні студенти

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання