Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Instituto Superior De Estudios Psicológicos ISEP

Введення

Instituto Superior de Estudios Psicológicos, ISEP, — це приватний європейський заклад вищої освіти та клінічного втручання в галузі клінічної психології, нейронаук, психопедагогіки та логопедії, заснований у 1984 році , який підготував понад 35 000 фахівців і пролікував понад 20 000 пацієнтів. у своїх клініках. ISEP заснований як незалежна установа з чітким міжнародним виміром і практичним і соціальним духом.

Це найважливіший навчальний центр для психологів, педагогів і логопедів в Іспанії та з найбільшою кількістю студентів, який базується в Барселоні та має офіси в Мадриді та Валенсії.

Інститут поділяє свою діяльність на навчання, втручання та розповсюдження:

ISEP TRAINING, магістерська та аспірантура.

ISEP Formación пропонує професіоналам у галузі психології, освіти та охорони здоров’я високоякісні та сучасні навчальні програми, які дозволяють їм здобути спеціалізацію в певній галузі та отримати видатну професійну компетентність у виконанні відповідних дисциплін.

ISEP Clinical Unit , багатопрофільні клініки для клінічного втручання.

Клінічний відділ ISEP із міждисциплінарною орієнтацією спеціалізується на консультуванні, оцінці та лікуванні проблем, пов’язаних із психологією, навчанням і здоров’ям.

Зустрічайте Isep

Методології Isep

«ISEP дуже допоміг мені зіткнутися з моїм професійним життям»
Шарлотта Домінгес

Розташування

  • Barcelona

    C/ Berlín 9, bajos, 08014, Barcelona

  • Madrid

    C/ Raimundo Lulio 3, 4º planta, 28010, Madrid

  • Valencia

    Av. Tres Forques, 2, 46018, Valencia

Запитання