Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Instituto Séneca - Centro Internacional de Postgrado

Введення

Формування, відкрита для світу

Інститут Сенека , Міжнародний центр післядипломної освіти, що базується в Мадриді, і присутня у сфері підготовки більше 20 років, розробляє та розробляє ряд програм, що відповідають потребам ринку кваліфікованих фахівців у сфері великий попит на високу спеціалізацію в галузі міжнародних відносин , комунікації , логістики та управління .

Пропозиція Інституту Сенека включає технічні курси , з акредитацією університетів , спрямовані на здобуття або оновлення всебічних знань з даного питання, для магістрів з вищою освітою та кредитів ЄКТС , оформлених у Європейському просторі вищої освіти (ЄПВО), Експертні курси та дипломи спеціалістів .

Більше двох десятиліть, які підтримують нас, вони враховують отримані досягнення, захищаючи післядипломну підготовку професіоналів більш ніж 75 національностей на п'яти континентах, яким ми допомогли досягти своїх професійних цілей , полегшуючи інструменти їх отримання, через знання і навички, набуті в кожному предметі, а також місцеві або міжнародні практики.

У нас є найбільш повна в кожній з наших навчальних і навчальних матеріалів власних програм дій з метою розвитку, яка представляє для студента реальну економію зусиль, концентрації в вмісті всіх аспектів вам потрібно , щоб знати про тему або управління.

Усі курси та магістратуру можна прослухати в онлайн- версії або особисто в наших аудиторіях у Мадриді. У першому випадку Інститут Сенеки надає необхідні сертифікати для отримання студентської візи тим студентам, які проживають за межами Іспанії, а у другому У випадку з ними дбають про навчання та взаємодію зі студентами, щоб вони відчували себе інтегрованими та підтримкою протягом усього навчального заходу.

Зв'яжіться з нами, і ми зможемо допомогти вам у навчанні, яке оновлює ваші знання, що розширює їх через спеціалізацію або призводить до професійної перекваліфікації.

Розташування

  • Madrid

    Calle de Velázquez, 86, 28006, , Madrid

    Запитання