Keystone logo
Instituto Profesional DUOCUC

Instituto Profesional DUOCUC

Instituto Profesional DUOCUC

Введення

З моменту свого заснування у 1968 році, як “кафедра робітничо -селянського університету”, Duoc UC пройшов довгий шлях консолідації, щоб стати одним із ключових закладів вищої технічної професійної освіти в Чилі.

Маючи більш ніж 50 -річну історію та найвищу інституційну акредитацію протягом семи років, усі, хто є частиною Duoc UC, можуть з гордістю сказати, що тисячі техніків та професіоналів, які сьогодні сприяють економічному розвитку Чилі, пройшли навчання в одному з 9 шкіл та понад 70 нинішніх професій, представлені у 18 штаб -квартирах у столичному регіоні, Вальпараїсо, Біобіо, Ла -Арауканії та Лос -Лагосі.

Студенти Duoc

Навчальний проект Duoc UC, який пропонує християнську та цілісну формацію, дозволяє своїм учням максимально розвивати свої здібності, компетентності та цінності, перетворюючи їх на кращих людей та професіоналів, готових до включення у глобальне суспільство.

Шлях досконалості, яким Duoc UC хоче йти, позначений освітою, зосередженою на людях, внеском у розвиток країни, зв’язком із навколишнім середовищем та постійним пошуком суспільних трансформацій.

Розташування

 • Santiago Metropolitan Region

  Avenida España,8, , Santiago Metropolitan Region

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання