Instituto biblico mision esdras

Instituto biblico mision esdras

Instituto biblico mision esdras

Введення

Освітня програма «Подолання міністрів» за спільною згодою з Біблійним інститутом імені Луїса Палау та Християнським університетом «Логос»; Ми вітаємо вас із бажанням вдосконалюватись. Наша пристрасть - мати можливість «навчити сучасних християн бути лідерами завтрашнього дня».

Маючи більш ніж 30 -річний досвід, Християнський університет «Логос» прагне допомогти вам досягти вашої освітньої мети за допомогою такої твердої програми, як програма IBLP (Біблійний інститут імені Луїса Палау), завдяки чому результат стане міністерською програмою досконалості та унікальністю.

Ми впевнені, що на кожному курсі цієї навчальної програми ви знайдете багато багатств із незліченної оплоту.

Ця освітня угода спільно з Біблійним інститутом імені Луїса Палау та Християнським університетом Логос дозволить вам отримати багато переваг. Ви отримаєте якісний матеріал, схвалений IBLP та сертифікований логотипами.

Отримання сертифікату під логотипом, навчальним закладом з довгою історією викладання, який надасть вам CBS - Сертифікат Бібліознавства або Сертифікат Бібліознавства при виконанні вимог до предметів (кожен предмет має вимоги його пройти).

Після закінчення 30 курсів ви зможете подати заявку на посаду юриста та розпочати навчальний шлях, який дозволить вам отримати доступ до різних програм Християнського університету Логос. Затверджені кредити для зарахування Інституту до Університету Логос складають 45.

Ви отримаєте сертифікат від Logos, навчального закладу з багаторічною історією викладання, який буде нагороджувати вас «Сертифікатом біблійних досліджень» після виконання вимог до предмета.

Розташування

  • Colombia

    Calle 33A,# 26-39, 763532, Colombia

    Запитання