Institut Polytechnique de Paris

Institut Polytechnique de Paris

Введення

Огляд Institut Polytechnique de Paris

Institut Polytechnique de Paris - це науково-технічний Інститут світового класу, що охоплює 5 престижних французьких інженерних шкіл: Політехнікум Еко, ENSTA Париж, ENSAE Париж, Télécom Paris, Télécom SudParis.

Кампус недалеко від Парижа

Institut Polytechnique de Paris розташований на плато де Сакле, об’єднує п’ять шкіл-засновників. Він пропонує студентам, викладачам та співробітникам першокласні умови для продовження своєї діяльності в жвавому та стимулюючому середовищі. Розташований у центрі одного з восьми провідних інноваційних центрів у світі, кампус отримує вигоду від динамізму, створеного приватними та державними гравцями, які базуються в кластері. Ідеально розташований недалеко від Парижа, кампус легко доступний громадським транспортом, що дозволяє студентам і викладачам скористатися перевагами економічного динамізму та насиченого культурного життя французької столиці.

Сучасні дисциплінарні та міждисциплінарні дослідження

Дослідження в Institut Polytechnique de Paris на визнаному досвіді його шкіл у десяти основних дисциплінах: біології; Хімія та процеси; економіка; інформація, зв'язок та електроніка; інформатика, дані та AI; математика; механіка та енергетика; фізика; гуманітарні науки, мистецтво, література та мови; Суспільні науки та менеджмент. Дослідницькі програми, створені дисциплінарними відділами, визначають ключові галузі та розробляють міждисциплінарні дослідницькі проекти у партнерстві з промисловістю. Дослідження зосереджені на 12 областях дослідження: Довкілля та клімат; Перехід енергії ; Штучний інтелект і наука про дані; Мережі та Інтернет речей; Математика та цифрове моделювання ; кібербезпека ; оборона ; Геополітика і стратегія ; інноваційні матеріали та квантові технології; Наука про лазери та плазму; робототехніка ; Біоінженерія. З цією метою Institut Polytechnique de Paris створив великі міждисциплінарні центри для вирішення найбільших економічних і соціальних проблем сучасності.

Особливості кампусу

Наші школи

Політехнічна школа

École polytechnique, також відома як L'X, є провідним французьким закладом, який поєднує дослідження найвищого рівня, науковців та інновації на передовій науці та технологіях. Його різноманітні програми бакалавра та магістратури – бакалавр наук, інженер політехніки (програма рівня магістра), магістр та доктор філософії – є дуже вибірковими та сприяють культурі досконалості з сильним акцентом на науці, що базується на гуманістичних традиціях. Будучи широко інтернаціоналізованим університетом, École polytechnique пропонує різноманітні міжнародні програми та залучає все більше іноземних студентів і дослідників з усього світу (наразі 40% студентів і викладачів). École polytechnique пропонує виняткову освіту для підготовки талановитих чоловіків і жінок, щоб досягти успіху на ключових посадах найвищого рівня та керувати складними та інноваційними проектами, які відповідають викликам суспільства 21 століття, зберігаючи при цьому гостре почуття своєї громадянської та соціальної відповідальності. Маючи 23 лабораторії, 22 з яких є спільними дослідницькими підрозділами з Французьким національним центром наукових досліджень (CNRS), дослідницький центр École polytechnique досліджує межі міждисциплінарних знань, щоб зробити значний внесок у науку, технології та суспільство. Політехнічна школа є одним із засновників Institut Polytechnique de Paris . Дослідження в Institut Polytechnique de Paris базуються на визнаному досвіді його шкіл у десяти основних дисциплінах: біологія; Хімія та процеси; Економіка; інформація, зв'язок та електроніка; інформатика, дані та штучний інтелект; математика; механіка та енергетика; фізика; гуманітарні науки, мистецтво, література та мови; Соціальні науки та управління. Дослідницькі програми, створені дисциплінарними відділами, визначають ключові галузі та розробляють трансдисциплінарні дослідницькі проекти у партнерстві з промисловістю. Дослідження зосереджені на 12 областях досліджень: навколишнє середовище та клімат; Перехід енергії ; Штучний інтелект і наука про дані; Мережі та Інтернет речей ; Математика та цифрове моделювання; кібербезпека ; Захист ; Геополітика і стратегія ; інноваційні матеріали та квантові технології; Наука про лазери та плазму; Робототехніка ; Біоінженерія. З цією метою Institut Polytechnique de Paris створив великі міждисциплінарні центри, щоб вирішувати найбільші економічні та соціальні виклики нашого часу.

ENSTA Париж

Заснована в 1741 році під назвою Royal Shipbuilding Engineers School, ENSTA Paris є найстарішою французькою інженерною школою. Його освітні програми характеризуються мультидисциплінарним підходом для розвитку універсальних інженерів, сильним міжнародним впливом, ініціацією до досліджень, інновацій та підприємництва. Якість освітніх програм ENSTA Paris також залежить від його постійних викладачів (професорів і дослідників). як на втручання багатьох ораторів, які приходять з економічного та промислового світу. IP Paris отримує переваги від ENSTA Paris, яка має високий рейтинг у Франції та відомий досвід у сферах транспортних систем, енергетики, штучного інтелекту, математичної інженерії та проектування складних систем.

ENSAE Париж

Заснована понад 75 років тому, ENSAE Paris має унікальний освітній проект, який поєднує високий рівень майстерності в галузі прикладної математики, статистики та економічного аналізу. Його освітній проект розвивався протягом десятиліть у відповідь на потреби економіки та зміни в дослідженнях. IP Paris використовує унікальний досвід ENSAE Paris в економіці та кількісній соціології, науці про дані, фінансах і страхуванні. ENSAE Paris також є частиною Групи національних шкіл економіки та статистики (Genes).
Дізнайтеся більше про освітні програми та дослідження в ENSAE Paris

Телеком Париж

Télécom Paris є провідною французькою інженерною школою цифрових технологій. Школа дає вам навички, необхідні для впровадження інновацій та сприяння підприємництву в цифровому світі з акцентом на сталий розвиток.

Заснована в 1878 році, Télécom Paris пропонує чудове навчання, міждисциплінарні дослідження найвищого рівня та інноваційні засоби: фаб-лабораторії, електронні лабораторії, дизайн-студії та інкубатори.

Наші основні галузі охоплюють: науку про дані та штучний інтелект, кібербезпеку, математичне моделювання, обробку зображень і сигналів, цифрові інновації, машинне навчання, Інтернет речей (IoT), дуже великі мережі та системи, хмарні та квантові обчислення, мобільний зв’язок 5G і 6G. мережі, блокчейн, вбудовані системи та телекомунікації.

Випускники Télécom Paris користуються винятковими можливостями працевлаштування в усіх секторах бізнесу у Франції та за кордоном. Тісні зв’язки школи з компаніями, високий відсоток іноземних студентів і викладачів, а також насичене студентське життя в нашому новому кампусі допоможуть вам повністю розкрити свій потенціал.

Засновник IP Paris, Télécom Paris також є членом Institut Mines Télécom (IMT).Télécom SudParis

Заснована в 1979 році, Télécom SudParis готує інженерів у галузі інформаційних і комунікаційних технологій. Його освітня програма базується на інноваційному підході, що віддає перевагу спеціалізованим академічним програмам, які пропонують теоретичні курси, проектне навчання, а також бізнес-стажування. Télécom SudParis також проводить важливі дослідження. IP Paris отримує переваги від своїх глибоких знань з усіх тем, пов'язаних з ІКТ, таких як мережі, інформаційні системи, мультимедіа, моделювання та прикладна математика. Telecom SudParis базується на плато Сакле разом з іншими чотирма школами IP Paris. Він також має свій другий кампус в Еврі, який є невід'ємною частиною кампусу IP Paris. Télécom SudParis також є школою Institut Mines-Télécom.

  Візові вимоги

  Довгострокова студентська віза

  Якщо ви є громадянином країни Європейської економічної зони (країни Європейського Союзу (ЄС), Ісландія, Норвегія та Ліхтенштейн) або Швейцарії, вам не потрібна віза для навчання у Франції.

  Якщо ви не є громадянином країни Європейської економічної зони (країни Європейського Союзу, Ісландія, Норвегія та Ліхтенштейн) або Швейцарії, ви повинні подати запит у нашого партнера Campus France, який дійсний як дозвіл на проживання у Франції (VLS-TS = Visa étudiant Long Séjour valant Titre de Séjour).

  Ця віза дозволяє залишатися у Франції протягом одного року. Протягом цього часу вам не потрібно подавати заяву на отримання дозволу на проживання. Ваша віза повинна бути затверджена OFII (Французьке управління імміграції та інтеграції) протягом перших 3 місяців після вашого прибуття до Франції.

  Анкета на візу

  Знайдіть своє приміщення Campus France на веб-сайті Campus France

  • Випадок 1. Якщо ваша країна проживання є однією з 46 країн, які підлягають процедурі «Études en France» («Навчання у Франції»), зареєструйтеся на платформі «Etudes en France» і завантажте необхідні документи. Campus France перевірить вашу заявку на отримання візи, перш ніж ви подасте її до консульства Франції.

  • Випадок 2: якщо ні, ви повинні подати заяву на отримання візи безпосередньо до посольства або консульства Франції у вашій країні проживання. Знайдіть всю інформацію про візові заяви на france-visas.gouv.fr і контактну інформацію вашого консульства в посольствах і консульствах Франції

  Статистика випускників

  Розташування

  • Palaiseau

   Route de Saclay Palaiseau CEDEX, 91128, Palaiseau

  Запитання