Keystone logo
© TESS
INSEAD

INSEAD

INSEAD

Введення

Ми об'єднуємо людей, культури та ідеї для розвитку відповідальних лідерів, які трансформують бізнес та суспільство.

INSEAD вже шість десятиліть є світовим лідером у галузі бізнес-освіти та досліджень. Ми розпочали перший в світі MBA MBA у Фонтенбло, Франція, у 1959 році. У 2000 році ми відкрили кампус Asia в Сінгапурі і стали першою бізнес-школою з кампусами на двох континентах. Наш кампус на Близькому Сході в Абу-Дабі відкрився в 2010 році. Центр Сан-Франциско в Північній Америці - це наше останнє підприємство, космос для встановлення зв'язків та побудови на 60-річному досвіді.

 • 167 відомих викладачів з 42 країн
 • 1300 студентів на рік в MBA, EMBA, спеціалізованій магістерській освіті та докторантурі. програми
 • 11 000 керівників щороку відвідують програми INSEAD Executive Education
 • 60 000 випускників у глобальній мережі, що охоплює 175 країн

Наше завдання

INSEAD об'єднує людей, культури та ідеї для розвитку відповідальних лідерів, які трансформують бізнес та суспільство.

Бізнес-школа для світу

Як одна з провідних та найбільших світових бізнес-шкіл для випускників, INSEAD пропонує учасникам справді глобальний освітній досвід. Місця розташування в Європі (Франція), Азії (Сінгапур), Близькому Сході (Абу-Дабі) та Північній Америці (Сан-Франциско) та союзах з вищими установами, бізнес-освітою INSEAD та дослідженнями охоплює земну кулю. Наші 165 відомих викладачів з 41 країни надихають понад 1300 студентів нашої ступеня та доктора наук. програми. Крім того, щорічно понад 11 000 керівників беруть участь у програмах освіти виконавчих навчальних закладів INSEAD .

Наші основні цінності

Різноманітність як джерело навчання та збагачення

Ми вільні від будь-якої домінуючої культури або поширеної догми; ми відкриті і поважаємо інших поглядів; ми вчимося через обмін ідеями та досвідом.

Незалежність як принцип управління

Ми віримо в інтелектуальну свободу і є автономними в процесі фінансового, інституційного та академічного планування та прийняття рішень.

Суворість та актуальність у навчанні та дослідженні

Ми заохочуємо різноманітність методів дослідження та викладання, де не існує єдиної школи думок чи методології; Що важливо, це суворість і вплив на управління як навчальну дисципліну, на ділову практику та в класі.

Близькість до міжнародної ділової спільноти

Ми співпрацюємо з міжнародною діловою спільнотою з метою вивчення та поширення знань з управління; ми віримо в роль бізнесу як сили для покращення життя людей.

Підприємницький дух

Ми готові експериментувати та впроваджувати інновації; ми готові ризикувати і керувати результатами наших дій.

Основні цінності

Різноманітність

Використання різноманітності для розбудови інновацій та творчості

Близькість до бізнесу

Розширення можливостей лідерів у всьому світі для кращого завтра

Дух підприємництва

Сміливий, інноваційний та готовий ризикувати

Строгість та актуальність

Ефективне навчання та суворі дослідження, які вирішують найбільші проблеми у світі

Незалежність

Спритний, сміливий та чуйний до глобальних змін

128266_AsiaCampus.png

Альянс

INSEAD Wharton Alliance

Заснований у 2001 році, Альянс між школою Wharton та INSEAD поєднує в собі ресурси та досвід двох світових лідерів з управлінської освіти, щоб принести користь нашим MBA, EMBA та докторантурам. студенти та учасники Вищої освіти.

Альянс також підтримує обмін викладачами, дослідження та розробки, а також випускників. Через Центр глобальних досліджень та освіти INSEAD -Вартон, викладачі обох шкіл будують міцну співпрацю для досліджень та розробки глобальних програм та навчальних програм.

Партнерство з університетом Цінхуа

Широко вважається однією з найкращих бізнес-шкіл Китаю, Школа економіки та менеджменту (SEM) в престижному університеті Цінхуа співпрацює з INSEAD для створення Executive MBA Tsinghua INSEAD .

Унікальна експертиза, культурна спадщина Цінхуа та місце в китайському суспільстві доповнюють широкі знання INSEAD в галузі міжнародного менеджменту. Партнерство також включає обмін викладачами, науково-дослідницьку співпрацю та спільні програми з питань вищої освіти.

INSEAD -Sorbonne Université Партнерство

INSEAD пишається тим, що є засновником Sorbonne Université, дослідницької та вищої освіти, яка прагне створити університет вищого рівня.

Програма сертифікації бізнес-фондів від INSEAD призначена для студентів, які шукають специфічну підготовку з управління бізнесом, щоб доповнити свій рівень LLM або магістерську підготовку.

Кампуси

Кампус INSEAD Europe

Кампус INSEAD Europe розташований на краю лісу Фонтенбло і в декількох хвилинах удару від центру міста. Він знаходиться в межах легкої досяжності всіх основних аеропортів і залізничних систем, що з'єднують Париж з рештою світу.

INSEAD Азія Кампус

Кампус INSEAD Asia розташований на розі проспекту Айєр-Раджа та доріг Північної Буона-Вісти в районі Центру знань Сінгапуру. Зручне розташування школи знаходиться за 15 хвилин від фінансового району та за 30 хвилин від аеропорту Чангі.

INSEAD Middle East Campus

Спираючись на понад 50-річний досвід роботи на провідній межі бізнес-освіти та досліджень в Європі та Азії, в 2007 році INSEAD зміцнив свою присутність на Близькому Сході, на території кампусу в Абу-Дабі. INSEAD прагне розвивати бізнес-освіту та впроваджувати в регіон передові управлінські ідеї та світову ділову практику. Нинішній кампус Абу-Дабі був відкритий у червні 2010 року під патронатом Його Високості Шейха Мухаммеда бен Заїда Аль-Нахаяна, престолового принца Абу-Дабі та заступника Верховного командувача Збройними силами ОАЕ.

INSEAD центр Сан-Франциско

Будучи однією з провідних та найбільших світових бізнес-шкіл для випускників, INSEAD об'єднує людей, культури та ідеї для розвитку відповідальних лідерів, які трансформують бізнес та суспільство. Наші дослідження, викладання та партнерські стосунки відображають цю глобальну перспективу та культурне різноманіття.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Fontainebleau

  INSEAD Boulevard de Constance 77305, 77300, Fontainebleau

 • Singapore

  INSEAD 1 Ayer Rajah Avenue 138676, , Singapore

  • Abu Dhabi

   INSEAD Al Khatem Tower, 29th and 30th floor ADGM Square, Al Maryah Island, , Abu Dhabi

   • San Francisco

    224 Townsend St, , San Francisco

    Запитання