Keystone logo
© Carrianna Field
INSA Business, Marketing & Communication School

INSA Business, Marketing & Communication School

INSA Business, Marketing & Communication School

Введення

ИНСА бізнес, маркетинг та комунікації школа приватна бізнес-школа з більш ніж 30-річний досвід роботи в сфері професійної підготовки, яка має

ПРОФЕСІОНАЛИ ПРОФЕСІОНАЛИ КАДРІВ

Ми пропонуємо широкий спектр навчальних програм до-до теперішнього часу в різних сферах діяльності компанії, завжди відповідає на потреби ринку, підготовку фахівців, які здатні успішно вийти на ринок праці завдяки знань, навичок і установок ми передаємо, і розробка практичного і реалістичного плану навчання, викладається професіоналами.

Все це, до того ж, в супроводі інших послуг та персональну увагу ви заслуговуєте.

ИНСА була створена в 1984 році у відповідь на нагальну потребу компаній по включенню високо навчених людей; люди з реальним і практичним баченням ринку праці.

З самого початку, ИНСА вибрала спеціалізацію в області помічника управління і зв'язку (зі зв'язків з громадськістю та маркетинг). Хороша робота наших вчителів, гнучкість, щоб адаптувати наші навчальні програми в будь-який час і мати практичну методологію зробила, що ИНСА має більш 13000 випускників з 40 різних національностей.

Ринок, політичні, економічні та технологічні зміни зажадали, щоб ИНСА щорічно оновлювати свої програми, створення нових курсів, а також пропонує нашим студентам можливість навчання повністю англійською мовою з великою міжнародною точки зору.

Крім того, ИНСА бізнес, маркетинг та комунікації Школа підтримує кілька угод про співпрацю з провідними інститутами та національними і міжнародними університетами.

Шкільні об'єкти розташовані в старому заводі повністю відремонтований, але зберігаючи оригінальну структуру з сучасним інтер'єром і оснащені просторими і гнучких класних кімнат на трьох поверхах, сприяють навчанню і майстерень.

Готель розташований недалеко від Лессепс площі, в районі Грасіа, забезпечує хорошу доступність на громадському транспорті (метро, ​​ФСК, автобус, Bicing) і скористатися всіма послугами, пропонованими в ресторанах районі, гуртожитки, зал для ігор, бібліотеки і т.д ..

Увага до наших студентів і управління якістю є головними осями INSA:

Орієнтація на клієнта. Кожен студент унікальний. Визнання зобов'язань організації як з клієнтами і з співробітниками, рад директорів, постачальників і суспільства в цілому. Участь і розподіл обов'язків для окремих осіб і груп. Процедури управління. Постійне покращення.

Мета і методологія

Наша головна мета полягає в тому, щоб готувати фахівців, здатних включити в ринок праці і на робочому місці, маючи міцний фундамент практичних знань і навичок, щоб успішно виконувати свої обов'язки з першого дня і, крім того, дати їм соціальної, професійної та працювати визнання.

Для цього, постійний контакт з підприємствами та їх потреб є необхідною і ИНСА зробити це за допомогою фахівців, які наші вчителі і за допомогою послуг, пропонованих компаніям і через мережу випускників.

Досягнення цієї мети не було б можливим без методології, яка підтримує успіх наших програм і грунтується на:

До сучасної, динамічної і персоналізованих планів навчання Персональне увагу до студентів Його власна система моніторингу і оцінки

Все кваліфікації ИНСА відповідатимуть пропозиції про роботу, що надходять з професійного світу і ринку праці, який вимагає все нові і нові професійні кухні, які відрізняються від традиційних.

Діловий світ вимагає кваліфікованих фахівців в галузі управління бізнесом, маркетингу, реклами, зв'язків з громадськістю та виконавчих помічників, з великими підготовки, знань і навичок, щоб освоїти нові технології.

За допомогою наших досліджень, студенти набувають соціальні, особисті і технічні навички, а також інструменти, необхідні для успішної інтеграції в ринок праці. Власні навчальні програми і методологія, заснована на особистому і дуже практичний підхід з тематичних досліджень, а також пропонує можливість стажування в компаніях, виконати свою головну мету і студент, в кінці дослідження, можуть бути успішно застосовані на будь-якому робочому місці.

Остови НАШОЇ МЕТОДИКОЮ

Наші власні, аж до сучасних і динамічних навчальних планів Навчальні програми розроблені в реалістичною і гнучким чином, подолання негнучкості, які характеризують сьогодні багато навчальні плани.

Плани, щоб задовольнити поточні потреби професії, шукаючи областей знань і предмети, які врівноважують теоретичний з практичним.

Індивідуалізована увагу для студентів Школа стежить за особистої ситуації і прогрес кожного студента. Для цього, навчання проводиться в рамках невеликих груп студентів, які, у відповідних курсах, репетитор, який студент відповідає протягом навчального року і отримує вказівки в обох освітніх і професійних аспектах.

Навчальна практика: професійні викладачі Для досягнення студента можливості працевлаштування, ИНСА підвищує практичну сторону вчення. Таким чином, факультет ИНСА складається з активних підприємців та менеджерів, що відповідають на дуже специфічний профіль, який бере до уваги їх освіта, досвід роботи і навички навчання.

Студентський доступ до ринку праці Для того, щоб надати студентам доступ до ринку праці та полегшити їхню адаптацію до бізнес-середовищі, ИНСА має наступні цілі в своїх програмах:

Розвиток навичок для суспільства знань Область інформаційних технологій і зв'язку Забезпечити відкриту середу навчання Розвиток підприємництва та творча компанія

послуги

ИНСА пропонує додаткові навчальні програми, широкий спектр послуг, які дозволяють студентам розвиватися поза самих досліджень. Кожен студент унікальний і оброблені таким чином. Також ИНСА пропонує послуги для компаній і професіоналів, які дає реальну і практичну перспективу для всіх наших програм.

Розташування

  • Barcelona

    INSA - Business, Marketing and Communication School Carrer Torrent de l’Olla 208

  • Lucerne

    Lucerne, Швейцарія

    Запитання