Keystone logo
INPAHU University Foundation (Fundación  Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

INPAHU University Foundation (Fundación Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

INPAHU University Foundation (Fundación  Universitaria INPAHU (UNINPAHU))

Введення

Університетський фонд людського розвитку - UNINPAHU був створений у 1974 році видатним психологом Ернаном Лінаресом Анхелем з метою підготовки підприємливих фахівців, кваліфікованих та обізнаних з прихильністю до розвитку свого особистого життєвого проекту та до продуктивного та комерційного розвитку країни.

Таким чином, за ці 46 років досвіду УНІНПАГУ керував педагогічними процесами, заснованими на гуманістичній концепції освіти, яка висвітлює та підносить фундаментальні цінності суспільних відносин, забезпечуючи цілісне становлення чудових людей.

УНІНПАХУ виділявся динамічною силою своєї академічної трансформації, що дозволила йому перетворитися з освітнього центру розвитку людства, орієнтованого на навчання професіоналам та професіям, до університетського закладу, що відповідає критеріям та вимогам якості, що вимагаються колумбійським законодавством. розробити програми навчання в різних формах професійної підготовки та в різних галузях та дисциплінах знань. Подібним чином, зростаючі інвестиції в обладнання, технологічні перетворення та належне підтримання архітектурного стилю були горезвісними.

Інновації, дослідження, технології та продуктивність - це основа, на якій будуються навчальні дії, які закріплюють нашу ідентичність. У рамках нашого освітнього проекту високоефективний метод - MAR - це відмінна риса відбитка закладу, оскільки він прагне до постійного розвитку навичок у всіх членів освітньої спільноти, зміцнення навчання протягом усього життя, а разом з ним , розширити можливості особистісного та професійного зростання.

У нас є широкий та різноманітний портфель із 18 програм вищої освіти зі ступенями спеціалізації, університетського, технологічного та технічного, про які повідомляють наші випускники, які займають видатні посади у сфері готельного та туристичного бізнесу, у соціальних та медіа -сферах журналістики - галузі, де вони користуються широким визнанням і де також отримали численні нагороди та нагороди на національному та міжнародному рівнях.

Розташування

 • Bogotá

  Diagonal 40a,45-58, 111311, Bogotá

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання