© Carrianna Field
INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

Введення

Хто ми є

INISEG - це Міжнародний інститут досліджень, який народився як необхідність надавати своїм майбутнім студентам всю підготовку, вивчення інформації, заходи та професійні можливості, які розробляються у сфері глобальної безпеки.

Інститут був заснований у січні 2017 р. Під керівництвом Мануеля Гонсалеса Фолґадо, провідного фахівця в галузі безпеки, з дуже важливими спеціалізаційними дослідженнями у галузі та важливим інноваційним посиланням в онлайн-системі освіти в Іспанії, відкриваючи можливості для доступ до професійного навчання більше 18 років на ринку і в даний час грає роль Президента Фонду Aucal і генерального директора корпорації Business School Aucal.

З цієї причини, і зважаючи на важливість досягнення всіх користувачів, які хочуть розвиватися в цьому секторі, Aucal та INISEG об'єдналися, щоб зробити

можлива ця реальна можливість запропонувати найкращу якість у навчанні, доступ до діяльності в цьому районі, доступ до повного центру документування сектора та можливість безперервності навчання в галузі безпеки.

Після 18 років, що проводять он-лайн навчання, Інститут формується для перетину кордонів регіону та стає реальним посиланням як провідна установа в галузі глобальної безпеки, а також у міждисциплінарному аналізі питань міжнародних досліджень, таких як тероризм Міжнародна корпоративна кібербезпека, кримінологія, військова історія та державна та приватна безпека.

Фонд Aucal

Фонд Aucal - освітній інститут з інноваційним характером і стурбований розвитком нових технологій, що застосовуються в навчально-виховному світі. В результаті цього інтересу народився проект "Aucal", відомий в Іспанії як бізнес-школа, що спеціалізується на секторі безпеки. пропонує виключно всі онлайнові, сумісні та особисті курси, що пропонуються INISEG у рамках широкого кола курсів, і від яких студенти можуть отримати стипендії, виплати, бонуси та спеціальні акції через цю престижну бізнес-школу , представлений більше 18 років тому на ринку онлайн-освіти в Іспанії та більше 45000 студентів, які вже пройшли підготовку та кваліфікацію.

Фонд Aucal також бере участь у зовнішніх проектах, де він виступає як співавтор.

місія

Наша місія полягає в підготовці професіоналів майбутнього, відповідаючи на потреби в навчанні або спеціалізації, які ринок постійно вимагає для розширення технічного профілю професіоналів та їх конкурентоспроможності праці.

цінності

Ми базуємо свою діяльність на інноваціях, сприяючи підприємницькому духу. Ми не тільки передаємо знання, але також хочемо, щоб учнів набули професійних навичок, щоб вони могли максимально використати їх як експертів.

Якість

У INISEG ми віримо, що важливо навчати концепції, але ще більше, як вони вивчаються. Тому ми пропонуємо якісну інформацію, яка ґрунтується на її практичному застосуванні та настільки динамічній, наскільки це можливо, щоб це було ефективним і розважальним навчанням. ,

Один крок далі

INISEG має інших важливих співробітників, які роблять можливим освітню місію як організацію, створюючи одну з найсучасніших центрів цифрової історичної документації в галузі безпеки, яка дозволить студентам і користувачам в цілому мати важливі та актуальні дані в цій галузі.

Серед розділів, які користувачі зможуть знайти на цьому повному веб-сайті, ми можемо назвати деякі дуже важливі такі як вебінари, навчальні семінари, аудиторії та волонтерські заходи, включені в деякі тренінгові програми, загальні заходи, семінари, цифрові ярмарки, найважливіші навчальні ярмарки у цьому секторі та інші. багато публікацій, які завжди будуть оновлюватися на благо всіх бажаючих.

Завдяки своїй траєкторії та постійному обміну зі студентами з усього світу, INISEG починає з мережі контактів, альянсів та важливих угод з провідними суб'єктами галузі та

метою якого є забезпечення максимально можливого доступу до дослідження, яке всі бажаючі хочуть досягти.

INISEG визначає три основні напрями діяльності:

 • Генерація відповідних знань у міжнародній дослідженні безпеки
 • Зв'язок відповідних знань у міжнародній дослідженні безпеки
 • Підготовка та заснування спеціалістів

Розташування

 • Madrid

  Paseo de las delicias, 31, 28045, Madrid

 • Zamora

  Postigo de Nuestra Señora 2, , Zamora

  Запитання