© Carrianna Field
INEA Escuela Universitaria De Ingenieria Agricola

INEA Escuela Universitaria De Ingenieria Agricola

INEA Escuela Universitaria De Ingenieria Agricola

Введення

INEA відсвяткувала свої перші П’ятдесят років існування у 2015 році. Оскільки в шістдесятих роках о.Кінтанілла та група підприємців з Вальядоліда робили ставку на модернізацію в управлінні агрохолдингами ... багато чого трапилося.

Ми є частиною широкої мережі університетів, ми отримали офіційний ступінь в Університеті Вальядоліда (1983-2018), а з 2018-2019 навчального року наш ступінь є ступенем в галузі сільського господарства та агро-екологічної інженерії, а також власним ступенем з адміністрування та управління компаній Agrifood як центр при Університеті Понтифіції Комільяс. ми взяли участь у багатьох понад 50 проектах. Ми багато в чому перевершили цю цифру п’ятдесят.

Те, що ми зробили понад усе за ці п’ятдесят років, і ми будемо продовжувати це робити, - це культивувати. Ми проводимо своє життя культивуючись. МИ КУЛЬТИВУЄМО гідність сільської місцевості та сільських районів і боремося за їх розвиток у всіх аспектах. Ми розвиваємо міжособистісні людські стосунки, засновані на повазі та просуванні справедливості. Ми виховуємо повагу до природи, навколишнього середовища та сільського господарства як найбільш гідної професії всіх часів, сказав поет. Ми культивуємо ... з терпінням і переконанням. Ми розвиваємо автономне навчання наших студентів, дорослих, які прагнуть вчитися і мають свій власний життєвий шлях.

Розташування

  • Valladolid

    Cno. Old Man of Simancas, km. 4.5 47008 Valladolid, , Valladolid

    Запитання